Loading...
4.0 Point
10 Comment

Günaydın

Kızılırmak Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No 30/B, Çankaya, Ankara
Categories Restaurants
Average amount İki kişi için : 80.00 TL
Phone 0312 2843666
Properties
  • Credit Card
  • Delivery
  • Dinner
  • Takeaway Available
  • Lunch
  • Air Conditioned
  • Sodexo
  • Outdoor Seating
  • Wifi
Comments (10)
5
N.... J......
Gunaydin remains my all time favorite in Ankara in all respects: price, quality and taste. The cuts are bigger, juicier, and cheaper than Nusret down the road. This place is the Salt - Abi (Big Brother). More authentic and less commercial restaurant. Some vegetarian dishes for the non-carnivores are amazing. He made us a shiitake steak you would not tell it is vegan.Gunaydin means good morning in Turkish. Just make sure you don't have breakfast that morning if you go there!
5
B..... B.....
Farklı bir yerde Muhteşem ötesi bir yemek sonrası aniden oluşan LAHMACUN krizim sonrasında Lahmacun yemek için gittim. Çok güzeldi
5
B.... B....
Ankara Çukurambar'da açıldıktan sonra şehrin fakat özellikle de bölgenin kaliteli kebap yiyebileceğiniz, nezih ve talep gören bir mekanı olmuştur. Öğle, akşam ve iftar yemeklerini tattığım bu mekan, bölgenin kebap konseptli en tercih edilesi bir yeridir. İçeride mutfağa komşu kapalı dışarıda cadde kenarı açık oturma alanları bulunmaktadır. İşleteme yetkililerinin ve servis görevlilerin ilgisi yakın ve candan. Oldukça motiveler ve ihtiyacınız olduğunda aramıyorsunuz. Menü çok zengin. Kebap çeşitliliği aradığınızı bulacağınız düzeyde. Özellikle de Döner'i çok güzel. Akşam belli saatlerden sonra kalmayabiliyor. Bu nedenle erken gidip, ilk siparişi veriyor olmak önemli. Masaya oturduğunuzdan itibaren zeytinyağlılar, salata çeşitleri ve olmazsa olmaz lavaş ile masa donatılıyor. Tattığımız tüm kebap çeşitleri özel ve lezzetliydi. Köfteleri ve yukarıda yazdığım gibi döner gerçekten tadılması gereken lezzetler. Fiyat kalite dengesi yerinde olmakla birlikte ilk başta fiyat yüksek gelebilir. Ancak, kalite, ambians ve konum dikkate alındığında değer. Tadılası lezzetler...
3
O......... O.........
İlk defa günaydında kebap yiyorum. Kebaptada da ara sıcaklardada başarılı Ankara da bu lezzetleri yakalamak güzeldi.sonda tatlı yemeden çıkmayın.
5
G.......... G..........
Sürekli et bizim işimiz diyen bir mekanı daha fazla görmezden gelmek mümkün olmadı.Çukurambarda kocaman şık bir mekan Günaydın. Ayrıca çok da meşhur. Biraz araştırma yapınca genel olarak olumlu eleştiriler aldığını görünce artık bizde bir gidelim dedik. Mekanın konsepti mimarisi çok hoş. Günaydın bir kebapçı fakat mekan olarak diğer kebapçılara benzemiyor.Garsonların güleryüzü bizi çok memnun etti. Siparişimiz konusunda da yardımcı oldular. Sürekli masamızın etrafında birkaç garson vardı. Ne istesek anında geldi. Hiçbir şey için beklemedik.İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederiz.
5
G.......... G..........
Günaydın Ankara'da kaliteli ve lezzetli et yiyebileceğiniz güzel bir mekan.  Karışık Kebap yaptırdım hepsinin tadına bakmak için.  Özellikle aralarından en beğendiğim Fıstıklı Kebap , müthişti diyebilirim. döneri de çok lezzetli. Zaten istediğim şekilde yaptılar karışığıda. İçli köftesi ve dolması da başarılı. Kaburgası güzel. Sadece çöp şişi çok beğenmedim. Üstüne de güzel bir katmer yedik. Çok memnun kaldım açıkçası. fiyatlar ortalamanın biraz üstünde bilginiz olsun. Afiyet olsun.
3
M..... A........
çok kilolu olmayan ve aşırı yemeyen biri olarak her biri yarımşar porsiyondan döner küşleme adana çöp şiş ve köftesini yedim, inanın zorlanmadım. porsiyonlar oldukça küçük ikramların hepsi ücretli. döner vasat, adanası aralarında en iyi olan diğerleri ise küşleme oldun köfte olsun kötü, çöp şiş ise çok kötüydü.. kötümderken tabikş fiyatla kıyaslıyorum. asla değmez ve asla bir daha tercih etmeyeceğin yer.
3
E...... Y......
akşam 21:30 da yiyecek birşey bulamayacağınız mekan.. ikramlar az, menü sınırlı, servis ve garsonlar amatör denilebilecek türden. kuzu şiş yemiyor olmama rağmen burada yedim lezzetliydi.
3
A... D....
Fiyat-performans konusunda başarılı bulmadım. Daha ucuz yerlerde çok daha lezzetli yemekler yemiştim. Mekan güzel, elit insanlarla sakin bir yemek yemek için ideal ama lezzet noktasında aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
3
C. C.
günaydın'ın çukurambar'daki alkolsüz kebap şubesi.. servis ve ikramları konusunda sınıfta kalan bir mekân.. başpınar lahmacunu fena sayılmaz.. kebaplar da güzel.. katmeri hazır olduğu için bana güzel gelmedi.. ama daha iyi örnekleri varken bu fiyatlar ile tercih sebebi olamaz..
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım