Loading...
3.8 Point
24 Comment

Bonelli

Kızılay Mahallesi, Mili Müdafa Caddesi, No 6 - 66/67, Çankaya, Ankara
Categories Bakeries
Cuisines Bakery, Cafe
Average amount İki kişi için : 30.00 TL
Phone 0312 4184061
Properties
  • Credit Card
  • Breakfast
  • Dinner
  • Lunch
  • Air Conditioned
  • Outdoor Seating
Comments (24)
2
M....... L......
2
M....... L......
4
Z..... Z.....
İçeride yer bulabilirseniz ne âlâ. Günün her vakti epey kalabalık olur. Bonelli'nin fırınından çıkan börek - çörek ne varsa hepsi ayrı güzeldir, sadece seçmekte zorlanırsınız çünkü bolca çeşide sahip. Bonelli'de bir şeyler yemek zorunda değilsiniz, direkt girip, kendinize yer bulup pikneleye de bilirsiniz, size karışan olmaz.
4
Z..... Z.....
İçeride yer bulabilirseniz ne âlâ. Günün her vakti epey kalabalık olur. Bonelli'nin fırınından çıkan börek - çörek ne varsa hepsi ayrı güzeldir, sadece seçmekte zorlanırsınız çünkü bolca çeşide sahip.

Bonelli'de bir şeyler yemek zorunda değilsiniz, direkt girip, kendinize yer bulup pikneleye de bilirsiniz, size karışan olmaz.
4
H...... H......
Evet tavuk döner seven biriyim ve asla inkar etmem, uzun yıllar sonra gerçek bir tavuk döner yediğimi bu mekanda hatırladım, herşeyi başarılı ekmek ve soğan taze, döner lezzetli ilk açıldığında içecek sınırsızdı ancak o olayı kaldırmışlar eğer tavuk döner seviyorsanız bu mekan kaçmaz
5
M... S.
Ankara'da favori köftecim. Sadece köfte değil tabi pide, gözleme, kızarmış piliç, tatlılar vs. çok çeşit var. Ama köftesi hem bol hem çok lezzetli o yüzden favorim o.
4
F.... A.....
Poğaçaları güzel bunun dışında yemiş olduğumuz etli- ton balıklı- tavuklu soğuk sandviçleride ortalama üstü bir lezzete sahipti, müşteri memnuniyeti ön planda, fiyat - lezzet kalite dengesi yerinde...
4
G..... G.....
Kızılaya çok uğradığım söylenemez. Özensiz buluyorum bir çok yeri. Ancak Bonelli çok lezzetli. Her bişeyleri tazecik. Dereotlu poğaçaları sıcacıktı. sabahları işiniz kızılaya düştüğünde gözünüze kestirdiğiniz birkaç ürün alın(self servis). simitler, tartlar, salatalar, tatlılar, tuzlular... Üst kata çıkın çayınızı yudumlayıp yarım saatçik kızılayın karmaşasını izleyip anne pastaları yiyin derim. Fiyatlar zaten yok neredeyse.
1
E.... A....
Personel inanılmaz saygısız.Üst katta çay ocağında duran 40 lı yaşlardaki cücük sakallı personel kısa süre önce yemek yememe rağmen istemediğim halde önüme çay koyup para istedi. Sonra da ya iç ya da git burdan dedi.
4
F... L.....
Bonelli Kızılay'da Güvenpark'a yakın bir konumda hizmet veriyor.. Pasta&cafe tarzı.. Simit, poğoça, pastalar gayet iyi.. Köfte, lahmacun gibi ürünlerden fazla beklentiniz olmasın.. Ketesi de güzel.. Fiyat performans dengesi çok iyi.. Çalışan arkadaşlar daha anlayışlı olsa daha iyi..
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım