Loading...
2.5 Point
11 Comment

Kalispera Ege Restaurant

Kazım Özalp Mahallesi, Kuleli Sokak, No 28/B, Çankaya, Ankara
Categories Taverns
Cuisines Appetizer
Average amount İki kişi için : 170.00 TL
Properties
  • Dinner
  • Credit Card
  • Serves Alcohol
  • Outdoor Seating
  • Nightlife
  • Fullbar
  • Live Music
  • Wifi
  • Air Conditioned
  • Rakı
Comments (11)
1
C.. C..
Yılbaşi eglencesi icin gorusmeye gittigimizde soylenenler ile o gece verilen hizmet birbirini tutmadi. Mezeler meyveler tabagi doldurmayacak sekilde azdi. Ana yemekte balik istedigimizde tabakta sadece Levregin yarisi ve bir dilim limon vardi. Zorla kendi belirledikleri bir meblayi bahsis olarak almaya calistilar. Rakinin ikinci sisesini istedigimiz zaman kalmadi diyip kendi belirledikleri markayi zorla sundular, ustelik daha saat 11 bile olmamisti bitti dediklerinde. WC leri hic kontrol etmediler, selpaksiz ve pis bir halde tum gece kullanmak zorunda kaldik.
2
N.... N....
Lezzetler ortalama, ancak fiyat uygulamasında sıkıntılı bir mekan. Fix menü saçmalığı ve zorla bahşiş alma bunu hesaba ekleyip normal bir şeymiş gibi açıklama yapma gibi basitçe ve ucuzca numaraları var. Eğlence kısmı güzeldi. Müzikler, dansöz eğleniyorsunuz.
1
A.... C.....
Kaliteden uzak, ona rağmen pahalı ve her garson fix menü fiyatını farklı soyluyor. İnsanı aptal yerine koyma cabasındalar.Dogum gunu pastamızın yarısını kendılerıne ayırdılar 1 santimlik dilimleri bize koydular bıcak parasına ragmen. Ara sıcak dedikleri 1 mini borek 1 mini top. Yemekleri de çok az. Mezeler yetersiz. Diğer mekanlar bu konularda cok daha iyi daha hesaplı ve daha kaliteli.
2
E.... G.......
Müzik güzel ama aşırı yüksek tondan, fava güzel, diğer mezeler vasat, bir "duble meze/beyoğlu" değil asla :)
Başlangıçlar daha bitmeden koştura koştura ana yemeği masaya koymak, ana yemek bitmeden meyve tabağını masaya koymak gibi inanılmaz falsoları var; daha iki tek rakıyı bitirmeden meyve tabağına geçirdiler, ortamın tadını çıkaramadık...başı sonu 1:30 saat, bir kere gidilir ikinci kez gidilmez.

İlaveten, sayfalarında ilan etttikleri 85TL'lik fix menü için 105TL istemeleri de gecenin son sürprizi oldu..!
3
E.... G.......
Müzik güzel ama aşırı yüksek tondan, fava güzel, diğer mezeler vasat, bir "duble meze/beyoğlu" değil asla :) Başlangıçlar daha bitmeden koştura koştura ana yemeği masaya koymak, ana yemek bitmeden meyve tabağını masaya koymak gibi inanılmaz falsoları var; daha iki tek rakıyı bitirmeden meyve tabağına geçirdiler, ortamın tadını çıkaramadık...başı sonu 1:30 saat, bir kere gidilir ikinci kez gidilmez. İlaveten, sayfalarında ilan etttikleri 85TL'lik fix menü için 105TL istemeleri de gecenin son sürprizi oldu..!
3
M.... A....
Mezeler ortalama. Patlıcanlı olan güzeldi. Yemek olarak levrek yedim. Güzeldi. Porsiyonlar oldukça küçük. Müzik başarılı değil ve çok gürültülü. Sohbet etmek mümkün olmuyor.
3
D....... D.......
Hafta sonu Ankara'ya gittik ve ayağımızın tozuyla arkadaşımızın doğum Gününe uğramaya karar verdik. Yoldan geldiğimiz için bir saat uğrayıp kalkmayı planladık. Haliyle bir saat için fiks menü almak istemedik. Fiks menü almamak için tabi direndik biraz! Iki tane balık, bir salata sipariş ettik ve eşim iki kadeh rakı içti. Balık yarım fileto ızgara çipuraydı. Hesap gelince eşim de ben de şoka girdik! Yarım porsiyon diyebileceğimiz balık 30, tek rakı 25 salata 20 TL geldi!!! Ve arkadaşlarımızın Fiks menü Sınırsız içki ile 85 TL ödediğini duydum ertesi gün! Fiks menü alın gidecekseniz dikkat edin! Bir de ben içmedim ama rakının tadı konusunda baya şikayet ettiler, fiks menü olunca yeni rakı vermiyorlarmış! Müzik güzel, mekan Tasarımı güzel ve gerçekten garsonlar çok anlayışlı ve kibarlardı! Balığın tadı fena değildi, ekmekle lezzetliydi! Geri kalan ortalama...
2
Ş..... H.......
Mekan ağzına kadar dolu ancak servis konusunda ciddi sıkıntı yaşıyorlar, rakının tazelenmesi için biraz bekleme süresi gerekiyor. İçeride müzik sesi biraz fazla yüksek, bahçe tarafı daha keyifli. Favası başarılı.
5
S.... G.......
Öncelikle cok nezih bir ortam . Dekoru insanda ege havasi uyandiriyor . Mezeler , yemekleri gayet lezzetli ... Ankara'da gidebileceğiniz sayili mekanlardan diyebilirim ?
5
K........ K........
Kalispera restoran dekor servis müzik ve işletme olarak Ankara'nın en iyi mekanlarından biridir hafta sonları yer bulmak mümkün değil tam bir Ege esintisi
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım