Loading...
4.5 Point
26 Comment

Waffle Corner

Gaziosmanpaşa Mahallesi, Arjantin Caddesi, Turan Emeksiz Sokak, No 7, Çankaya, Ankara
Categories Dessert Shops
Cuisines Desserts
Average amount İki kişi için : 35.00 TL
Phone 0312 4271041
Properties
  • Credit Card
  • Air Conditioned
  • Sodexo
  • Outdoor Seating
  • Wifi
  • Desserts and Bakes
Comments (26)
4
A......... A.........
Waffle konusunda Ankara'da referans yerlerden biri diyebilirim. Waffle olayında en önemli konu malzeme kalitesi ve kullanılan çikolata ve diğer soslar bence, bunları taze ve düzgün servis eden sayılı yerlerden biri diyebilirim. Waffle için çok doğru bir adres kalori bombardımanına hazır olun...
4
Ü..... Ö....
Adı üzerinde tam köşede kalan bir waffleci. Gece geç saate kadar açık bir yer. Waffleler lezzetli. Ara ara kendimi şımartmak istediğimde gittiğim küçük ama sevimli bir yer.
4
N.... F.....
Canım çok waffle istiyor denildiğinde akla ilk gelecek yerlerden biridir. Gerçekten lezzetli waffle yapıyorlar. Ellerine sağlık. Üzerine koydukları meyveler taze, bu çok önemli çünkü 87 gün önce doğranmış ürünleri yedirmeye çalışan o kadar fazla yer var ki. Sözün özü gidiniz keyifle yiyiniz!
4
N.... F.....
Canım çok waffle istiyor denildiğinde akla ilk gelecek yerlerden biridir. Gerçekten lezzetli waffle yapıyorlar. Ellerine sağlık. Üzerine koydukları meyveler taze, bu çok önemli çünkü 87 gün önce doğranmış ürünleri yedirmeye çalışan o kadar fazla yer var ki.
Sözün özü gidiniz keyifle yiyiniz!
4
E... E...
Waffle hamuru yumuşacık, meyveler taze ve lezzetli. Ben; beyaz çikolata, nutella, muz, çilek, kivi, üzerine de çikolatalı sos, antep fıstığı parçaları ve vanilyalı dondurma tercih ettim. Gayet iyiydi. Porsiyonlar yeterli. Malzeme çeşidi çok. Eksi yönleri çalışanların ilgisiz, servisin zayıf olması. Ayrıca mekân küçük ve konumu da çok iyi değil. Ancak buna rağmen iyi bir waffle yemek için ideal bir mekân. Açık waffle: 19₺ Çay: 3,5₺
4
E... E...
Waffle hamuru yumuşacık, meyveler taze ve lezzetli. Ben; beyaz çikolata, nutella, muz, çilek, kivi, üzerine de çikolatalı sos, antep fıstığı parçaları ve vanilyalı dondurma tercih ettim. Gayet iyiydi.
Porsiyonlar yeterli. Malzeme çeşidi çok.
Eksi yönleri çalışanların ilgisiz, servisin zayıf olması. Ayrıca mekân küçük ve konumu da çok iyi değil. Ancak buna rağmen iyi bir waffle yemek için ideal bir mekân.
Açık waffle: 19₺
Çay: 3,5₺
5
D........... D...........
Bence ankaradaki en guzel wafflei yapan yer. Hem hamur cok guzel sicak ve yumusak hem de kapali waffle ve dondurma ikilisi oldukca basarili. Benim vazgecemedigim bi gidiste iki tane waffle yedigim mekan. Ayrica calisanlari da cok kibar ve saygili. Hersey cok temiz cayi vs. tavsiye edilir.
5
B...... B......
Bence Ankara'da en lezzetli waffle'i yapan mekandir. Yillardir kalitelerini hic bozmadan devam ediyorlar. Mekan ile ilgili en problemli durum park yeri olmayisi. Benim favorim: beyaz cikolata, meyve kurulari, antep fistigi parcalari ve butun taze meyveler :)
5
C.. &...
2-3 sene önce daha başarılı bir yerdi. Son zamanlarda biraz ''biz en iyisiyiz'' diyerek işi salladıklarını düşünüyorum. Big Mommas Waffle House ile yarışacak düzeydeyken şuan Abbas kalitesine gerilemişler biraz. Umarım tekrar düzeltirler, eski kalitelerinin hatrına biraz yüksek puan veriyorum ve bol malzeme çeşitleri de buna etken tabi ki. EDIT: Ekim 2017 itibariyle, eski kalitelerine döndüğünü söyleyebilirim, tekrar benden geçer not aldılar. Tebrik ediyorum.
5
C.. &...
2-3 sene önce daha başarılı bir yerdi. Son zamanlarda biraz ''biz en iyisiyiz'' diyerek işi salladıklarını düşünüyorum. Big Mommas Waffle House ile yarışacak düzeydeyken şuan Abbas kalitesine gerilemişler biraz. Umarım tekrar düzeltirler, eski kalitelerinin hatrına biraz yüksek puan veriyorum ve bol malzeme çeşitleri de buna etken tabi ki.


EDIT: Ekim 2017 itibariyle, eski kalitelerine döndüğünü söyleyebilirim, tekrar benden geçer not aldılar. Tebrik ediyorum.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım