Loading...
2.9 Point
9 Comment

Sess

Ankara HiltonSa Otel, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Tahran Caddesi, No 12, Çankaya, Ankara
Categories Bars
Cuisines Drinks Only
Average amount İki kişi için : 150.00 TL
Phone 0312 4660054
Properties
  • Credit Card
  • Serves Alcohol
  • Fullbar
  • Air Conditioned
  • Beverages
  • Indoor Seating
  • Wifi
  • Nightlife
Comments (9)
1
A.... S....
16 Ocak 2016 Cumartesi gecesi Marco Polo Salonunda düzenlediğimiz Emeklilik Yemeği sonrası gece eşimle geceye devam etmek için indiğimiz Sess Bar da kapı girişinde kaba davranışlarına maruz kaldığım koruma personeli hakkında şikayet bildiriminde bulunmak istiyorum. İçeri girerken son derece kaba bir şekilde karşılanmamız beni son derece rahatsız etti ve bunu kabadayıca davrandıklarını ifade ettiğimde üzerime gelerek ve beni tartaklayarak dışarı attılar. Hilton Ankara’da kendi düğünüm de dahil olmak üzere s on bir yıl içinde düzenlediğim üçüncü etkinlikte maruz kaldığım bu durum beni hem üzdü hem de Hilton Ankara oteline duyduğum güveni bitirdi.
3
C.. &...
Cumartesi günü yer bulma imkanı yok gibi bir şey, kapıda ki mafyamatik güvenlikler hoş değil. Localar da yer bulmak imkansız gibi, hoş bir loca da minimum 1200-1500TL arası değişiyor. Ayrıca çok çok küçük, basık ve havasız bir mekan. Red&bull olmaması ve şerbet gibi Burn dayamaları da ayrı bir saçmalık. 1200TL hesap ödeyip sevmediğin Burn içmek hoş değil. Müşteri potansiyeli de kaliteli sayılmaz, mafyamatik 18-25 yaş arası baba paralı gençler, tele kızlar ve 40 yaşından sonra evde kalmış zengin beyaz gömlekli erkekler. Yine de Ankara'da gece hayatının çok kısıtlı olması sebebiyle oy çok kıramayacağım, gidilmeyecek bir yer değil tabi ki, ayrıca yeri de her yere yakın Hilton Otel'inin altında ve Tunalı'ya yürüme mesafesi. Otopark sorunu ve valelerin 20TL'yi bile beğenmemesi de ayrı bir dert.
4
M.... I...
Fiyatlar oldukça pahallı. Bazen 4 bazense 5 kişi üzerine şişe açtırmak zorunlu diye şart koyuyorlar. İçeride sigara içilmesi gerçekten rahatsız edici. Yinede Ankara'da eğlenmek için gidilebilinecek yerlerden diyebiliriz.
3
N.... Ö..
Pahalı bir gece klubü olması merakı arttırsa da, içeride kaliteli bir DJ performansı bulmadım. Eğlendirir mi derseniz Ankara'da eğlendirir tabi.
2
C.......... C..........
Her gittiğinde farkı fiyat politikası uyguluyan. Adam seçtikleri . Boy Gösterisi yapılan , sürekli ayakta .. Locaların inanılmaz pahalı olduğu kasıntı bir yer. Sürekli Türkçe çalıyorlar alakasız müzik girişleri cabası
3
E...... E...
Dans etmek isteyenlere - Sali geceleri Latin danslari, Salsa için güzel müzik çalan, ortami güzel ama biraz pahali olan bir yer. Yine de konseptlere göre gece yapmasi güzel, yanilmiyorsam çarsamba da greek night idi...
3
E...... E...
Dans etmek isteyenlere - Sali geceleri Latin danslari, Salsa için güzel müzik çalan, ortami güzel ama biraz pahali olan bir yer.
Yine de konseptlere göre gece yapmasi güzel, yanilmiyorsam çarsamba da greek night idi...
4
L..... C.......
2000-2006 arasi iyiydi - Üniversite yillarimda bikmadan usanmadan her persembe R&B geceleri için gittigim bir mekandi. Sabaha karsi mekandan çikar sonrasinda okula giderdim. Bu zamanlarda nasil talep görüyormu merak ediyorum.
3
M.... M..
Güzel - Eskiden en sik gittigim bir mekan. Daimi müsterisi hep vardir. Otel içinde oldugu için her zaman belli bir çizgisi var. Bence gidilmeli.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım