Loading...
3.6 Point
31 Comment

Meşhur Aspava Pide ve Kebap Salonu

Cebeci Mahallesi, Cemal Gürsel Caddesi, No 54/D, Çankaya, Ankara
Categories Restaurants
Cuisines Turkish Pizza, Kebab
Average amount İki kişi için : 40.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • Delivery
  • Dinner
  • Air Conditioned
  • Indoor Seating
Comments (31)
5
O.. Y....
Her şey hem cok lezzetli hem de aldiginiz hizmete gore cok uygun. Ozellikle misafirverlikte son nokta diyebiliriz. 1 gecelik Ankara maceramiza özellikle masaya en son gelen dondurmali kunefe damgayi vurdu. Elinize emeğinize samimiyetinize saglik.
5
O.. Y....
Her şey hem cok lezzetli hem de aldiginiz hizmete gore cok uygun. Ozellikle misafirverlikte son nokta diyebiliriz. 1 gecelik Ankara maceramiza özellikle masaya en son gelen dondurmali kunefe damgayi vurdu. Elinize emeğinize samimiyetinize saglik.
2
E.... A....
Mantarlı bulgur pilavı çok güzel. Bazen dünden kalma pilavıda yeni pilav ile karıştırıp veriyorlar. Ününüze bir sürü şey geliyor ama hepsi tadımlık! Döneri çok güzel bunu kabul ediyorum. Diğer aparatifler vasat.
3
A..... T
Merhaba öncelikle Aspava Ankarada meşhur olduğu için haklı olarak beklentiler yüksek oluyor. Olumlu olumsuz yorumları da okuyunca denemek istedik.Mekan Ank. üniversitenin yanında olduğu için bayağı yoğun dekorasyon olarak güzel.
Ben adana(22tl) eşim de patlıcanlı kebap (22tl) yemek istedik
İkramlar cacık salata mantar patates kızartması çiğ köfte olarak önceden geldi
Ama şahsen ikramlarını kaliteli bulmadım
Salata normal patates kızartmasının yağı sanırım ağırdı çiğ köfte çok kötüydü cacık idare eder.
Yemeklerimiz geldi adanası normaldi her yerde yiyebileceğiniz türden artısı olmadan yanındaki bulgur pilavının soğuk olması işletmeye yakışmıyor
Eşim de patlıcanlarını beğenmesine rağmen etlerini beğenmedi açıkcası
Fiyat olarak masabaşı tarihi mutfağın altında ama kalite olarak da onlardan düşük
Dondurmalı irmik tatlısı güzeldi ama çay taze değil acıydı
4
A..... T
Merhaba öncelikle Aspava Ankarada meşhur olduğu için haklı olarak beklentiler yüksek oluyor. Olumlu olumsuz yorumları da okuyunca denemek istedik.Mekan Ank. üniversitenin yanında olduğu için bayağı yoğun dekorasyon olarak güzel. Ben adana(22tl) eşim de patlıcanlı kebap (22tl) yemek istedik İkramlar cacık salata mantar patates kızartması çiğ köfte olarak önceden geldi Ama şahsen ikramlarını kaliteli bulmadım Salata normal patates kızartmasının yağı sanırım ağırdı çiğ köfte çok kötüydü cacık idare eder. Yemeklerimiz geldi adanası normaldi her yerde yiyebileceğiniz türden artısı olmadan yanındaki bulgur pilavının soğuk olması işletmeye yakışmıyor Eşim de patlıcanlarını beğenmesine rağmen etlerini beğenmedi açıkcası Fiyat olarak masabaşı tarihi mutfağın altında ama kalite olarak da onlardan düşük Dondurmalı irmik tatlısı güzeldi ama çay taze değil acıydı
4
U........ U........
Birçok Aspava işletmesinde yemek yedim. lezzet, düzen bakımından en başarılısının bu şube olduğunu düşünüyorum. Diğer şubelerdeki ağır yağ kokusu, sanayi ortamını andıran sunum burada yok’a yakın. Sanırım bu özelliklerinden dolayı konumuna göre menü fiyatları birkaç lira daha yüksek.
5
Y.... T...
Sayelerinde Ankara "kebabın da başkenti". İkramlar sonrası kebaba yer kalırsa, yediğiniz kebap, buraya gelene kadarki ömrünüzün, ne kadar anlamsız olduğunu düşündürecek size; buz gibi cacık, soslu patates, salata, çiğ köfte... Kebabın hakkını veriyorlar hakikaten. İnsan burada yemek yiyince doyduğunu hissediyor. Alkışlar, kebabı sanata dönüştüren bu usta ellere.
4
H...... H......
Ankara'nın 1 keçisi 2 aspava'sı meşhurdur, baktığınız her yerde 1 aspava muhakkak vardır eğer yoksa daha dikkatli bakmanız lazım :) Aspava deyince akla ikramlar gelir, bu şubesi ise ikram ve et kalitesi konusunda aralarındaki en iyi 3 aspava'dan birisi konumunda.
5
E... Y............
İkram Servis İlgi Alaka Hepsi çok güzel siparişiniz gelene kadar karnınız doyuyor zaten . Adamlar yaptığı işin hakkını veriyor . Mantar Ve Kapalı Kaşarlı Döneri Şiddetle Tavsiye Ederim
5
F... L.....
Ankara'nın en iyi Aspava'larından biri.. İkram inanılmaz.. Salata, çiğköfte, cacık, patates kızartması, çay, irmik helvası :) zaten doyduk değil mi :) lahmacun ve kebaplar da başarılı.. Ben genelde karışık tercih edip hepsinin tadına bakmaya çalışıyorum..
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım