Loading...
4.2 Point
12 Comment

Lungo Espresso Bar

Barbaros Mahallesi, Bülten Sokak, No 26/B, Çankaya, Ankara 6660
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 30.00 TL
Phone 0312 4284414
Properties
  • Credit Card
  • Delivery
  • Wifi
  • Outdoor Seating
Comments (12)
4
M....... A...
Kahveleri, kurabiyeleri ve sunumları gayet güzel. Bulten Sokakta açılan ilk kahveci,sanırım, ama diğer kahvecilere göre daha sakin oluyor çoğunlukla. Oturup kitap okumak için ideal mekan.
4
E............... E...............
Sıcak bir aile havası olan, sevimli ufak bir mekan, özellikle Yeliz Hanım, çok cana yakın birisin, kahveleride çok güzel, starbucks tarzı yerlerden benim gibi sıkılıyorsanız, tavsiye ederim;)
4
U... U...
3.nesil kahveyi ankaraya ilk getirenlerden. Seçtiğiniz tüm kahvelerin hazırlanma sürecini izleyebilirsiniz. Kahveleri gayet güzel oluyor. Çaylarını pek önermem. Soğuk birşeyler isterseniz vanilyalı veya böğürtlenli limonatalarını gerçekten denemelisiniz. Atıştırmalık olarak çeşit az, mozaik pasta hariç diğer atıştırmalıklar pahalı. Mekanda lavobo bulunmuyor. Akşama kadar 1 barista duruyor, akşamdan sonra sahibi duruyor. İkiside güleryüzlü ve ilgililer. Kalabalık olursa self servis, tenha olursa masaya servis olabiliyor bilginiz olsun.
5
E.................. E..................
Kahveler sunum arka fondaki hafif müzik ve göz yormayan ankarada olduğunuzu unutturan birseyler okumak için İdeal sakin bir yer guleryuzlu hizmet
5
A....... A.......
Ankara'ya üçüncü kahve dalgasını başlatanlardan..gerçek espresso barı..çok samimi işini tutkuyla yapan insanların işlettiği bir mekan..gülmesini bilenlerin açtığı dükkan..kahve damağı kendine has gelişmiş Yeşim hanımın latin amerika ve afrika kahveleri denenmeyi fazlasıyla hakediyor.
4
S... Y.....
Şirin ve güzel bir mekan. Kahvelerini kendileri özel olarak seçip, harmanlıyorlarmış. Bence gayet lezzetli. Çalışanlarının güleryüzü samimi geldi. Kasıntı bir güleryüz durumu yok.
4
M...... T........
Lungo Espresso Bar yaklaşık 7 ay önce hizmet vermeye başlamış. Kendine özgü kahveleri ve konsepti keyif verici. Yalnız geçtiğimiz hafta gittiğimde karşılaştığım son zamlar beni pek memnun etmedi.
5
H.... T.....
Espresso bar konseptini Ankara'da ilk deneyen, basarili bir kahve evi. Yoresel kahve secenegi cok genis, ancak benim favorim flat white. Yaz aylarinda sisede satisa sunulan cold press kahvesi de var. Tatli secenegi cok fazla degil ama mozaik pastasi ve biscottisi cok basarili. Biraz yavas olan servis disinda negatif hicbir sey yok, cok tatli ve minik bir mekan. Bulten Sokak'in en huzurlu yerinde konumlanmis.
3
G..... B........
Hakkını vereyim, Ankara'da gittiğim en iyi kahveci. Kahve çekirdeği gözümüzün önünde çekiliyor, kahve gözümüzün önünde taze demleniyor. Kahve yapmak için kullandıkları malzemeler çok başarılı. Doğal olarak kahveleri de başarılı. Bir de kahve içebilsek daha iyi olacak. Sanırım yeni bir barista arkadaş almışlar. Kendisi sağolsun siparişimizi verdikten sonra 20 dakika bekledik. Sonra farkettik ki siparişleri unutmuş. Onun moral bozukluğuyla biraz düşük puan veriyorum; ama diğer barista arkadaşlar varken son derece kaliteli bir mekan. Düzenleme (6 Ağustos 2016): "Ankara'da gittiğim en iyi kahveci." cümlesi artık geçerliliğini koruyor mu emin değilim. Uzunca bir süredir aynı sokaktaki başka kahvecilere gidiyorum. Öte yandan Bülten Sokak'ta açılan ilk butik kahveci olması ve beni bu konseptle tanıştırması hasebiyle bir kaç kez daha ziyaret edeceğim.
2
G..... B........
Hakkını vereyim, Ankara'da gittiğim en iyi kahveci. Kahve çekirdeği gözümüzün önünde çekiliyor, kahve gözümüzün önünde taze demleniyor. Kahve yapmak için kullandıkları malzemeler çok başarılı. Doğal olarak kahveleri de başarılı.

Bir de kahve içebilsek daha iyi olacak. Sanırım yeni bir barista arkadaş almışlar. Kendisi sağolsun siparişimizi verdikten sonra 20 dakika bekledik. Sonra farkettik ki siparişleri unutmuş. Onun moral bozukluğuyla biraz düşük puan veriyorum; ama diğer barista arkadaşlar varken son derece kaliteli bir mekan.


Düzenleme (6 Ağustos 2016): "Ankara'da gittiğim en iyi kahveci." cümlesi artık geçerliliğini koruyor mu emin değilim. Uzunca bir süredir aynı sokaktaki başka kahvecilere gidiyorum. Öte yandan Bülten Sokak'ta açılan ilk butik kahveci olması ve beni bu konseptle tanıştırması hasebiyle bir kaç kez daha ziyaret edeceğim.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım