Loading...
4.4 Point
12 Comment

Cafe Kish

Barbaros Mahallesi, Bülten Sokak, No 26/D, Çankaya, Ankara
Categories Cafés
Cuisines Cafe, Patisserie, Turkish
Average amount İki kişi için : 25.00 TL
Phone 0312 4284525
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • Breakfast
  • Dinner
  • Air Conditioned
  • Outdoor Seating
  • Wifi
Comments (12)
4
B.... K
Tatlıları taze ve ev yapımı olan küçük tatlı bir cafe, brownie ve alman pastasını öneririm. Adındanda anlaşıldığı üzere kiş çeşitleri de var ama ben denemedim.
3
E... S.........
Bir aile kafesi olduğunu düşündüğüm mekan, günlük ev yapımı kişler sunuyor. Yanına yine günlük salata çeşitleri sunuyor. Bana biraz hamur ve az pişmiş geldi.
4
S..... I...
Ankara'da butik üretim yapan ve niş lezzetlere yönelmiş mekanları geziyor ve rehber yapmak için çalışıyorum.Bu tarz mekan sayısı az ve zamanla çoğalacağını umut ediyorum. Butik pastane,kafe konseptinde olan Cafe Kish bülten sokakta yer alıyor.Özellikle kiş ve cheesecake ürünleriyle iddalı ve yaklaşık 4 yıldır hizmet veriyorlar. Küçük ve samimi bir dükkan olup işletenler çok tatlı insanlar. Ben özellikle ıspanaklı-peynirli kiş'i denedim ve çok beğendim. Yanında ise 5 farklı garnitürden birisini seçerek tabağınızı oluşturuyorsunuz.Ben yanında karnabahar salatasını tercih ettim , güzel bir ikili oldular. Fiyat olarak bana biraz yüksek geldi , gördüğünüz tabak fiyatı 16tl. Yazının devamını blog adresinden okuyabilirsiniz. Instagram/serkanince_
3
S..... I...
Ankara'da butik üretim yapan ve niş lezzetlere yönelmiş mekanları geziyor ve rehber yapmak için çalışıyorum.Bu tarz mekan sayısı az ve zamanla çoğalacağını umut ediyorum. Butik pastane,kafe konseptinde olan Cafe Kish bülten sokakta yer alıyor.Özellikle kiş ve cheesecake ürünleriyle iddalı ve yaklaşık 4 yıldır hizmet veriyorlar. Küçük ve samimi bir dükkan olup işletenler çok tatlı insanlar.

Ben özellikle ıspanaklı-peynirli kiş'i denedim ve çok beğendim. Yanında ise 5 farklı garnitürden birisini seçerek tabağınızı oluşturuyorsunuz.Ben yanında karnabahar salatasını tercih ettim , güzel bir ikili oldular. Fiyat olarak bana biraz yüksek geldi , gördüğünüz tabak fiyatı 16tl. Yazının devamını blog adresinden okuyabilirsiniz.

Instagram/serkanince_
5
L............ L............
Cafe Kish güzel bir mekan, biraz iç mekan dar fakat özellikle soğuk çorba ve salatalari çok güzel. Brownisi lezzetli, cafeyi işleten tatlı bir çift ve çok guleryuzlu..içerde renk renk ortancalar var..belki doymak için değil ama atıştırmak için güzel bir mekan
5
H.... H....
Çok sevdiğim bir arkadaşım sürekli gidelim bak çok seveceksin diyordu ve sonunda gelmek kısmet oldu, gerçekten küçük çok sevimli bir aile işletmesi, Seher hanım gerçekten çok başarılı, kishler harika, çok lezzetli, olabilecek en sağlıklı içerikte , ayrıca yanına değişik salata veya kısır seçebiliyorsunuz, fiyatlar çok makul, tatlılara gelince Seher Hanımın kızı Seza hanımın yaptığı tatlılar çok harika; brownie, cheesecake çeşitleri, özetle tavsiye ederim, Tunalı Hilmi civarında çok güzel bir uğrak yeri...
5
Y...... Y......
Seher hanım öncülüğünde tüm ailenin birlikte işlettiği, sıcak ve samimi bir ortamın mevcut olduğu tatlı bir işletme. Kish leri, salataları, tatlıları kısacası tüm ürünler ev yapımı ve oldukça lezzetli. Sıcak ortam sizi içine çekmeye yetiyor zaten. Mutlaka denemelisiniz.
5
M...... T........
Cafe Kish - Dostlarım bugün çok keyifliyim, uzun zamandır gelmek isteyip gelemediğim Kish'e geldim. Seher Hanım ailesinin ısrarları sonucu yaklaşık 1.5 yıl önce burayı açmış. Malzemeler en doğalından, anne usulü yapılmış lezzetler. Çeşitli salatalar, çorbalar, kişler ve tatlılar. Resimdeki kısır ve Alman usulü Ispanaklı kiş bizi epey memnun etti. Sanırım Kish'in bende en fazla iz bırakanı, Bu Limonlu Cheesecake benim gibi diyetçilerin (!) tatlı krizine son verecektir. Ara katman süzme yoğurdundan, üstteki limonsa en doğalından
4
M...... T........
Cafe Kish - Dostlarım bugün çok keyifliyim, uzun zamandır gelmek isteyip gelemediğim Kish'e geldim. Seher Hanım ailesinin ısrarları sonucu yaklaşık 1.5 yıl önce burayı açmış. Malzemeler en doğalından, anne usulü yapılmış lezzetler.

Çeşitli salatalar, çorbalar, kişler ve tatlılar. Resimdeki kısır ve Alman usulü Ispanaklı kiş bizi epey memnun etti.

Sanırım Kish'in bende en fazla iz bırakanı,
Bu Limonlu Cheesecake benim gibi diyetçilerin (!) tatlı krizine son verecektir.
Ara katman süzme yoğurdundan, üstteki limonsa en doğalından
5
E.... E...
Kisler, corbalar, salatalar ve tatlilar (kisacasi hersey:-) oldukca lezzetli ve saglikli. Uygun fiyata kis menu alabiliyorsunuz. Isleten hanimefendi ve kizi oldukca samimi ve guleryuzlu, bu samimiyetleri ortama da yansimis. Her gun gitsem sikilmam.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım