Loading...
2.7 Point
25 Comment

Pastannecim

Bahçelievler Mahallesi, Azerbaycan Caddesi, No 15/A, Çankaya, Ankara
Categories Patisseries
Average amount İki kişi için : 30.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Takeaway Available
  • Breakfast
  • No Alcohol Available
  • Desserts and Bakes
  • Indoor Seating
Comments (25)
1
N............ N............
Böyle bir işletmenin puanı nasıl 3.8 olur aklım almıyor. Müşterilerini açık açık dolandırmaya çalışıyorlar, tüm pastayı orada yemek istediğimizde dilim dilim satmaya çalıştılar halbuki biz ortaya tüm pasta söyleyip, yanına içeceklerimizi söyleyecektik ve ödeyecektik nerden kar etsek peşindeler demek ki çok çirkin. Sadece doğum günleri için bu fırsatı tanıyabilirler !. Bu fırsatı tanımadılar.
1
B.... B....
19 TL'ye sattıkları pastayı 7 kişiye 84 TL'ye satmaya çalışan iş ahlakından yoksun bir işletme, çalışanları da bu fiyatlandırmanın çok mantıklı olduğunu savunacak kadar saygısızlar... Buraya gelmeyi düşünen varsa kazıklanmak istemiyorsa gelmesinler. Sıfır verme seçeneği olsaydı sıfır vermek isterdim.
1
N............ N............
Böyle bir işletmenin puanı nasıl 3.8 olur aklım almıyor. Müşterilerini açık açık dolandırmaya çalışıyorlar, tüm pastayı orada yemek istediğimizde dilim dilim satmaya çalıştılar halbuki biz ortaya tüm pasta söyleyip, yanına içeceklerimizi söyleyecektik ve ödeyecektik nerden kar etsek peşindeler demek ki çok çirkin. Sadece doğum günleri için bu fırsatı tanıyabilirler !.
Bu fırsatı tanımadılar.
4
F........ F........
Tatliş bir mekan, yalnız masa sayısı yetersiz. İnsanlari kış günü küçücük alanda istifliyorlar. Personel hızlı ve güleryüzlü, tuvaletler temiz. Fiyatlar biraz tuzlu ama lezzetine diyecek yok tabi. Ayrıca kullandıkları meyveler de oldukça tazeydi. Önerim nutellalı krep. Tek katlı almayın tadına doyamazsiniz, en az iki kat :)
4
N.... N....
Waffleları ve meyveleri gayet taze ve güzel geliyor. En güzel kampanyası sınırsız pasta sınırsız çay ya da kahve 18 lira civarı olması lazımdı. Sıcak bir mekan sadece biraz küçük bu yüzden yer bulması zor oluyor
1
N...... Ö.......
Mekanın dışardan tatlılığına aldanıp girdik sınırsız çay veya kahve artı pasta 17tl diye gaza geldik ama muhtemelen bayat pastaları bitirme kampanyası.filtre kahve demeye bin şahit ister.gitmeyin yazık paranıza
1
S..... B...
Çalışanların müşterilere davranışı kötü,17 liralık pastayı 3 kişiye 9 tlden 27 liraya vermeye çalıştılar.3 kişi olduğumuz için bizi doğum günü masasından kaldırmak istediler
5
S..... B...
Pastalarını zaten sevdiğim bir yer Pastannecim fakat burdaki şubesinin dekoru ve iç mekan tasarımı çok hoşuma gitti. Ama fincan takımlarımın uyumsuzluğuna değinmem gerek. Çayın geldiği kupalar oldukça tatlıyken kahve fincanları biraz alakasızdı, bir kaç kez tabakla fincan takım değildi örneğin. Bir de olaydan bihaber arkadaşımızın doğum günü diye sadece bir mum istemiştik dilim pastanın üzerine fakat sağ olsun garson ne mumu yakmış ne de yakmak için çaba gösterdi tüm sürpriz çabamız ziyan oldu. Yine de keyifle oturulabilecek bir mekan olmuş beğendim.
4
S..... B...
Pastalarını zaten sevdiğim bir yer Pastannecim fakat burdaki şubesinin dekoru ve iç mekan tasarımı çok hoşuma gitti. Ama fincan takımlarımın uyumsuzluğuna değinmem gerek. Çayın geldiği kupalar oldukça tatlıyken kahve fincanları biraz alakasızdı, bir kaç kez tabakla fincan takım değildi örneğin. Bir de olaydan bihaber arkadaşımızın doğum günü diye sadece bir mum istemiştik dilim pastanın üzerine fakat sağ olsun garson ne mumu yakmış ne de yakmak için çaba gösterdi tüm sürpriz çabamız ziyan oldu.
Yine de keyifle oturulabilecek bir mekan olmuş beğendim.
5
Z........ Z........
Pastaları çoook güzel her türlü pastası güzel ve tazee.Mekan genel olarak tatlış bir yer ve beklemediğim bir şeklide porsiyonları büyük.Hani öylesine Akdeniz Tost söylemiştim ama hem lezzetliydi içi çok boldu hem de kocaaaman bir tost geldi gerçekten çok büyüktü patates i de fazlaydı bitiremedim salata malzemeleri yeterliydi.Pancake kulesi istedik bir de gözümüz doydu fakat çok fazla 1 kişiye bence tadı çok güzel.2 kişi yense daha makul olur gibi 5 katlı çünkü.Ya da 3 katlı falan yense 1 kişi için daha mantıklı olur.Tek sıkıntı pastalar 12 gibi geliyor öğlen yani sabah acele bir şekilde pasta arıyorsanız burdan alamayacaksınız demektir :)
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım