Loading...
5.0 Point
10 Comment

Katre Börek

Aşağı Öveçler Mahallesi, 1308. Sokak, Çankaya Ankara
Categories Patisseries
Cuisines Börek, Turkish
Average amount İki kişi için : 35.00 TL
Phone 0312 4732015
Properties
  • Breakfast
  • No Alcohol Available
  • Lunch
  • Cash
  • Outdoor Seating
  • Indoor Seating
Comments (10)
5
Ç...... N............
LAZ BÖREĞİ , KITIR MANTI, DOLMA TABAKLARI HARİKA Etli yaprak sarması tatmaya değer. Servis oldukça kaliteli ve bilinçli. Fiyatları oldukça ekonomik.
5
Ç...... N............
LAZ BÖREĞİ , KITIR MANTI, DOLMA TABAKLARI HARİKA

Etli yaprak sarması tatmaya değer. Servis oldukça kaliteli ve bilinçli. Fiyatları oldukça ekonomik.
5
E... E.....
5
E... E.....
5
M.... B......
Mantısı çok hafif,sosu sevdiğim gibi salçalı.kızartma mantı çok başarılı. Dolma tabağı çok enteresan. Etli yaprak dolması en başarılısı..........................................................
5
B...... Ç.........
Dolmalar bu mekanda dile gelmiş. mantısı karışık dolma tabaklar hersey muhteşem şiddetle tavsiye ederim tadmadan karar vermeyin hiç birşeye
5
P.. B....
Manti ve etli yaprak sarmasi cok guzeldi. Bizim icin dukkani gec kapattilar eger karisik dolma tabagi istiyorsaniz erken gidin:) Sicak gelen yaprak sarmasini domates sosu ve yogurt ile yemenizi tavsiye ederim.
5
O.... T....
Citir mantisi ve dolma tabagi mukemmel. Yedigim en iyi elmali kurabiye olabilir.ogle aralarimizin vazgecilmez yerlerinden birisi. Kesinlikle tavsiye ederim.
5
C.. T......
Son zamanlarda yedigim en guzel etli yaprak sarma, ben pek sevmem ama yiyenler zeytinyaglisini da ove ove bitiremiyorlar. Su boregine de bayildim. Manti alip buzluga attik, onun da leziz cikacagindan eminim.
5
B.... B....
Mantı, su böreği, etli ve zeytinyağlı yaprak sarma ile kayısı, incir vb gibi çok sık rastlanılmayan dolma çeşitlerinden oluşan dolma tabağı vardır. Son zamanlarda mönüye haşlama içli köfte de eklendi ki tadı hakikaten "muazzam ". İkram çay ile birlikte verilen elmalı kurabiyeleri de çok başarılı. Genelde hafta içi çevredeki çalışanlar ve öğrencilerin tercih ettiği mekan nezih ve hoş bir dekorasyona sahip.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım