Loading...
3.4 Point
15 Comment

Özsüt

Hacettepe Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Sokak, No 1/A, Altındağ, Ankara
Categories Cafés
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Phone 0312 3094001
Properties
  • Lunch
  • Credit Card
  • Delivery
  • Dinner
  • Breakfast
  • Air Conditioned
  • Outdoor Seating
  • Wifi
Comments (15)
1
S.... G.......
Paket servisi hizmetini bırakmalısınız. Çünkü yapamıyorsunuz. 1 saat 15 dakikanın üzerinde teslim süreniz var. Üsütne bir de yanlış spariş getirmeniz paha biçilemez. Spariş nerde kaldı diye 1 saat sonra aradığımda çıktı geliyor diye yalan beyanda bulunmanızın en büyük kanıtı o alelacele hazırlanmış yarım yamalak yemek. Bari hastane personeline yapmayın böyle saygısızlıklar.
5
E... E...
On numara, beş yıldız. İlk defa geldim ve çok memnun kaldım. Peynir soslu tavuk yedim, çok lezzetliydi (28₺) kola 7.5₺. Yani biraz çevresindeki (Hamamönü) yerlere göre pahalı ama lezzet açısından çok başarılı.
4
Z..... Z.....
Dondurması haddinden fazla iyi, süt tadını alıyorsunuz. Dondurma çeşidi gayet fazlaca. Naneli dondurmasını denemiştim, keskin bir tada sahip.
1
T... T...
Servis hızı, temizliği standart altıydı. Waffle siparişi verilmişti ve bu kadar az malzemeli bir waffle görmemiştim. Külahta sipariş edilen dondurmalar peçetesiz ya da eldivenle tutulmadan masaya getirildi. Müşterinin fazla olması hijyenliği ve servisi etkilememesi gerekirdi.
2
M....... A...
Menüleri güzel değildi, gelen yemekler menü ile uyumlu değildi. Izgara köfteleri hazır köfteydi, tavuk ise idare ederdi. Çalışanları ilgili değildi. Genel olarak vasat bir özsüt şubesiydi. Yemek değil de tatlıları tercih edilebilir.
5
E... E...
Türk kahvesi sunumu çok güzeldi. Hafif ama lezzetli bir pasta yemek istiyorsanız da Özsüt Aynasını öneririm çoook güzeldi. Şerbetli tatlılar da çok güzel öneririm.
5
Ö...... K....
İftar için 2 yıldır gidiyoruz, bu yıl daha da memnun kaldık. Hem bize ayırtılan yer hem diğer mekanların fiyatı yükselirken buranın fiyatlarının aynı kalması hemde yediğimiz yemeklerin lezzeti gerçekten güzeldi. Sadece su bardakları çok kötü kokuyordu bu yüzden bir yudum sudan fazla içemedim. Seneye bu lokasyonda yine tercih edeceğim nezih mekandır.
5
S..... B...
Hamamönü'nde oluşundan ötürü sanırım bir çok şubesinden farklı bir menüyle karşılaştım daha geleneksel yemeklerin de listeye konulması ve ön plana çıkarılması hoşuma gitti. Yağlaması çok başarılıydı. Eski ankara evlerinin içine bir işletme sığdırmak ve bu işletmenin sırıtmaması önemli. Her önünden geçtiğimde hep sırıttığını düşünürdüm Özsüt'ün ama içerisi, özellikle üst katı çok sevimli dizayn edilmiş.
1
E... H.......
Asla ve asla gidilmeyecek bir nokta. Rezervasyonu alış şekilleri o kadar farklı ki 3.gidişimde de söyledikleri yerlerle geldiğimizde ayırtılan yer dehşet farklı her yemekte bizi rezil etmeye doyamayan bu işletmeyi esefle kınıyorum ve asla gidilmeyecek yerler listesine ekliyorum
5
T........ T........
ankarada mis gibi çiceklerin arasında hamamönünde harika bir yer.! tabiki müdavimiyiz..!nasıl güzel bu havalarda..! hamburgeri ilk denememdi ama bayildim bir degil 3kisilikti fiyati çok uygun ve çoook doyurucu...deneyin derim ama özsüt olunca bi çay icmeden bu manzaraya karşı geçmeyin derim
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım