Loading...
4.1 Point
17 Comment

Doğan Kaymaklı Kadayıf

Bakımyurdu Caddesi (doğum evi civarı) , No: 119/A Seyhan, ADANA, Adana Merkez, Adana
Categories Dessert Shops
Cuisines Desserts
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0322 3651277
Properties
  • Table booking recommended
  • Desserts and Bakes
Comments (17)
4
B...... B......
Mekan oldukca guzel dekore edilmis ve calisanlar guler yuzlu. Kaymakli kadayiflarindan fistikli olani denedik oldukca lezzetli ve hafifti. Adana gibi sicak bir yerde hic agir gelmedi. Yolu Adana’ya dusenlere onerilir.
4
G...... İ....
Kaymaklı kadayıf beklediğimden çok daha fazla lezzetliydi.
Ortamda çok sade ama bir o kadar da şık dekore edilmiş.
Çalışanlar gayet ilgiliydi...
4
G...... İ....
Kaymaklı kadayıf beklediğimden çok daha fazla lezzetliydi. Ortamda çok sade ama bir o kadar da şık dekore edilmiş. Çalışanlar gayet ilgiliydi...
5
M...... M......
????Buradaki mevcut ve benim yüklediğim resimler Kurtuluş Mahallesi Şubesi'ne ait fakat bu şube burada mevcut olmadığından Adana merkez kayıt edilmiş. Şubeyi Zomato dan açtım fakat hala moderasyon bekleniyor. Yazdıklarımın hepsi Kurtuluş Şubesi ne ait. ✅Mekanın ambiansı, dekorasyonu ve renkleri çok hoş ????Kesinlikle fıstıklı kaymaklı kadayıf diyorum. ✅Fıstıklı kadayıf kaymakla buluşunca tadı ve şeker oranı yumuşuyor. Ağzınızda adeta lezzet patlaması oluyor. ✅Sıcak çayla birlikte çok iyi gidiyor. ✅Çalışanlar ilgili ve kaliteli. ????Fiyatlar biraz yüksek ama sonuna kadar değer.
5
M...... M......
5
M...... M......
4
W...... W......
Bir çok yerde Kadayıf yemiş biri olarak burasının farklı olduğunu söylemeliyim. Adana Kadayıfı ile ünlü bir yer değildir ama burası sayesinden olabilir bana kalırsa. Çok lezzetli ve hafif. İnsanın yedikce yiyesi geliyor. Sakın kendinizi kaptırmayın yoksa bir oturuşda 3 kilo alıp kalkabilirsiniz.
1
E.. T......
Eskiden nefisti. Porsiyon daha büyüktü, kaymağı boldu. Şimdi yedim, yanık tadı var. Üstelik çay yok çay! Sırf güzel çay için geliyorduk. Üzüldük.
5
A.. A..
Hayatımda bu kadar lezzetli,şerbeti şekeri tam kıvamında bir kadayıf ve bu tatta bir kaymak yemedim! ⭐️⭐️⭐️????⭐️⭐️⭐️ Ek olarak dekorasyon cok şık. Servisi,lezzeti, her şeyiyle Adana standartlarının çok üzerinde bir mekan ellerinize sağlık.
5
A.. A..
Hayatımda bu kadar lezzetli,şerbeti şekeri tam kıvamında bir kadayıf ve bu tatta bir kaymak yemedim! ⭐️⭐️⭐️
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım