Loading...
3.9 Point
12 Comment

Tatlıcı Köse

Sümer Mahallesi, Karafatma Caddesi, No 77, Seyhan, Adana
Categories Dessert Shops
Cuisines Desserts
Average amount İki kişi için : 20.00 TL
Phone 0322 2263564
Properties
  • Credit Card
  • Delivery
  • Air Conditioned
  • Indoor Seating
Comments (12)
2
A......... A.........
Eskidendi çok eskiden köse tatlı küçük tek lokmalık baklavasıyla ünlü olmuştu ama şimdi o tadı bozdular sıcak yersen sorun yok ama soğuduysa bitti
3
Y................. Y.................
tatlılarını tek tek neredeyse hepsini denemişimdir çok daha güzel tatlıcılar var ama genede deneminizi isterim sonuçta adana burası taşı toprağı kebab şalgam tatlı
4
C.. T....
Adana'da gidilebilecek en iyi tatlıcı. Garsonlar dünya tatlısı insanlar, tadına bakalım derken nerdeyse bir porsiyon baklava yedik ve inatla bizden para almayı reddettiler. "Abi tadımdan para almak bize yakışmaz,burası Adana" diye bir tepki aldık. Baklavalar çok şerbetli değil, kare baklavalar kocaman değil zaten çok pahalı da değil.. hem cüzdana hem mideye hitap eden gayet güzel bir lezzet.
2
I.... H.
Para kazanmaya basladiktan sonra sam fistigi diye yesil bezelyelerin kakalandigi yer olarak hatirimda.. Cok fazla fabrikasyon ve bir ozelligi kalmadi..
4
K.... O....
Tavsiye üzerine Kaburgacı Yaşar Ustadan sonra tatlı yemeye gittik. Gittiğimizde baklava kalmamıştı. 10 dakika bekledik, taze geldi. Gelen baklava taze olmasının ötesinde sıcacıktı. Küçük küpler halinde kesilmiş olması ayrı bir hava ve keyif katıyor. Aslında böyle daha kötü :) Çerez gibi gidiyor. Yanına dondurma da yakışıyor. Kilosu 30TL ile cüzdanımızın kalbini de kazanıyor. Daha iyi baklavalar yedim mi? Tabiiki yedim. Hele Gaziantepte! Ama burası da Adanada baklavası yenilebilecek iyi bir mola noktası.
4
H.... T......
Köse merkez şube..Tadilat sonrası iç kısımda şık oturma alanları da mevcut..Klasik kare küçük köse special sıcak sıcak alabilirsiniz..Şekilli ve resimli yaşpasta siparisi de alıyorlar..
4
E... @..................
Tatlici Köse, Adana ve Mersin'de subeleri bulunan köklü bir firma. 1964'ten beri faaliyet gösteriyor. Sahibi Mehmet Karahan'in lakabinin köse olmasindan dolayi bu isme sahipmis. Köse özel baklava dedikleri special ürünü denemek için ugradik. Baklavalar isitilip sicak sicak sunuluyor. Porsiyonda 9 minik baklava var. Tamam iyi hos ama Gaziantep baklavasinin yaninda epey zayif kaliyor bence. Notum 3,5 tan 4
4
B.... D....
adanada markalasmis bir tatlici, kücük lokmalik baklavalar yapiyorlar, ben biraz büyük ve kuru sevdigim için belki de cok hoslanmasam da, her zaman taze ve fiyatlari oldukca uygun..
5
D.... E...
Baklava - Pek çok yerde baklava yedim ama bu baklava daha bir özel ve güzeldi sanki. Adana'dan geldigi için midir bilmem çok lezzetli geldi. Küçük porsiyonlar, içinizi baymayan bir lezzetle birlesince ortaya çok özel bir baklava çikmis. Adana'nin denenmesi gereken tatlari arasinda yerini aldi. Getiren ve bu tada ulasmamizi saglayan da sag olsun :)
5
D.... D....
Baklava - Pek çok yerde baklava yedim ama bu baklava daha bir özel ve güzeldi sanki. Adana'dan geldigi için midir bilmem çok lezzetli geldi. Küçük porsiyonlar, içinizi baymayan bir lezzetle birlesince ortaya çok özel bir baklava çikmis. Adana'nin denenmesi gereken tatlari arasinda yerini aldi. Getiren ve bu tada ulasmamizi saglayan da sag olsun :)
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım