Loading...
3.6 Point
10 Comment

Cozy Burger &Steak

Resatbey Mahallesi, 62031 Sokak, No:3, Seyhan, Adana
Categories Restaurants
Cuisines Fast Food, Steak, Burger
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0322 4593333
Properties
  • Dinner
  • Indoor Seating
  • Table booking recommended
Comments (10)
2
H....... H.......
Mekana girilmesiyle beraber “sipariş vermiş miydin” saçma sapan sorusu ile karşılaşmak bir yana dursun, zaten en kalabalık masası 4 kişilik olan mekanda sırf 4 kişi değilsiniz diye oturduğunuz masadan kaldırılmanız ve yerinize 2 kişinin (REZERVASYONLU OLMADIĞI HALDE) oturmasıyla sonuçlanabilecek bir öğle menüsü olabilir. Hamburgerleri kesinlikle bu fiyatı haketmiyor. 68 liralık hamburgeri cidden başka yerlerde 40tlye yerim.gereksiz pahalı. Denemek için gelmiştik kesinlikle bir daha gelmeyeceğiz asla tavsiye etmiyorum özellikle kızıl saçlı kadın garson varken girmeyin. Menüde “var” olarak belirtilen şeylerin de olmadığını gördük. Buraya gelmek için 2 gün bekledim müsait olmamı ancak değmedi. Tekrar gelmeyeceğim iyi günler.
4
L.... K.......
4
L.... K.......
4
L.... K.......
3
P....... P.......
Adana'da kebaptan fırsat bulursanız denenebilecek bir burgerci. Genellikle fazla kalabalık olmaması bence bir artı. Ancak park yeri sıkıntısı var aklınızda bulunsun.
4
E... S....
Hamburger diyince aklıma gelen ilk yerlerden. Baconlu burger favorim. Ortam ve çalışanlar sıcak ve samimi. Sakın temiz bir mekan. Fiyat olarak bence ortalama yani. Sunum ve tat için değer...
4
Z........... Z...........
Benzer mekanlara göre orta lezzette burgeri var. Servisi baya iyi ve fazla kalabalık olmaması önemli bir artısı. Ayrıca mekanın dekoru zevkli ve çok hoş. Özellikle iç kısımdaki ışıklı tabloya gittiğimizde topluca bayılmıştık.Tabi orası özal şubesiydi ama mekan mekandır. Hoş bir yer :)
4
M...... S.....
Bugun ilk kez gittigim bu mekan Adana'da hamburger icin gayet iyi bir alternatif gibi gorunuyor. Tutsulenmis etli Bacon Burger yedim on numaraydi. Fiyat vs. Performans Adana icin biraz yuksek ama yinede gidilmeli. Boyle mekanlar gerekli bu sehire.
5
H.... T......
El yapımı hamburger bu adamların işi, şık dekore mekan, güleryüzlü çalışanlar, geniş menü, ferah iç ve dış mekan, gidin bulun ve hanburgeri bundan böyle sadece burada yiyin..
2
H....... H.......
Mekana girilmesiyle beraber “sipariş vermiş miydin” saçma sapan sorusu ile karşılaşmak bir yana dursun, zaten en kalabalık masası 4 kişilik olan mekanda sırf 4 kişi değilsiniz diye oturduğunuz masadan kaldırılmanız ve yerinize 2 kişinin (REZERVASYONLU OLMADIĞI HALDE) oturmasıyla sonuçlanabilecek bir öğle menüsü olabilir. Hamburgerleri kesinlikle bu fiyatı haketmiyor. 68 liralık hamburgeri cidden başka yerlerde 40tlye yerim.gereksiz pahalı. Denemek için gelmiştik kesinlikle bir daha gelmeyeceğiz asla tavsiye etmiyorum özellikle kızıl saçlı kadın garson varken girmeyin.
Menüde “var” olarak belirtilen şeylerin de olmadığını gördük. Buraya gelmek için 2 gün bekledim müsait olmamı ancak değmedi.
Tekrar gelmeyeceğim iyi günler.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım