Loading...
2.7 Point
15 Comment

Yıldızoğlu Künefe

Cemal Paşa Mahallesi, Toros Caddesi, 63015. Sokak, Seyhan, Adana
Categories Dessert Shops
Cuisines Desserts, Ice Cream
Average amount İki kişi için : 25.00 TL
Phone 0322 4578465
Properties
  • Credit Card
  • Air Conditioned
  • Outdoor Seating
  • Wifi
  • Desserts and Bakes
Comments (15)
1
T.... O.....
Bu kadar kaba bir calisanlar hicbir yerde gormedim.. asla gitmem cevremde herkese de anlatacam bu olayi.. aksam calisanlar iftar vakti y denk geldik kunefe var mi diye sorduk yarim agizla var dediler.. ancak ucaga yetisecegiz servisinizi ne kadar surer ona gore oturalim desik cevap bile vermediler.. allah kabul etsin de keskw cevao verseydiniz dedigimide de ne cevap verecem diye karsilik verdiler.. hala soktayim.. nasil bir kustahliktir anlayamadim..
1
I... I...
10 haziran pazar gunu saat 20.20 civarinda adana toros caddesindeki subenize kunefe yemek icin gittik. Tum calisanlar iftar aciyordu. Allah kabul etsin kunefe var mi dedik yarim agiz var dediler. Hazirda duran kunefeyi gosterdiler sonra geri kafalarini cevirip yemege devam ettiler. Ne kadar bekleriz havaalanina ucaga yetisecez dedik hic cevap vermdiler tekrar sorduk yine ses yok. Iftar yapiyorsunuz tamam allah kabul etsin ama en azindan sorumuza cevap verseydiniz dedik ve bize ‘ne cevap verecez size dediler’ boyle bir saygisizlik olamaz boyle bir cevap kabul edilemez, kapatin o zaman iftar vakti hizmet vermeyin. Bunu tum sosyal medyadan duyuracagim ve bir daha ne ben ne arkadaslarim asla gelmeyecegiz.
3
P.... A......
Açıkçası künefesini çok da beğenmedik. Adana'nın en iyisi burası ise künefe konusunda biraz hayal kırıklığı. İlk başta peynirinin yoğunluğu ilgimizi çekmişti ama tat olarak pek de cazip değil.fabrikasyon olmadıklarını, kendi imalathanesinde künefeyi yaptıklarını söyleselerde bu kadar şubesi olan bir kurum için fabrikasyon değil diyemeyiz ki yediğinizde de aynı fikirde olacağınızı düşünüyorum Kısacası hayal kırıklığı..
3
P.... A......
Açıkçası künefesini çok da beğenmedik. Adana'nın en iyisi burası ise künefe konusunda biraz hayal kırıklığı. İlk başta peynirinin yoğunluğu ilgimizi çekmişti ama tat olarak pek de cazip değil.fabrikasyon olmadıklarını, kendi imalathanesinde künefeyi yaptıklarını söyleselerde bu kadar şubesi olan bir kurum için fabrikasyon değil diyemeyiz ki yediğinizde de aynı fikirde olacağınızı düşünüyorum
Kısacası hayal kırıklığı..
5
Ç....... Ç.......
İstanbul’dan gelince tabii buralarda yediğin künefeler insanda akıl kaybettiriyor. Buraların en iyisi de Yıldızoğlu sanıyorum. Biz çok beğendik.
2
D....... D.......
Görüntüsü güzel olmakla beraber Hatay künefesi gibi değildi. Şerbeti sulu idi. Dolayısıyla tatlı havasını yakalayamadı. Peyniri daha çok olabilir. Ayrıca tepsinin kenar kısmını da servis ediyor. Bu da sulu şerbette ıslanmış hamur tadı veriyor. Fiyat Hatay a göre pahalı.
2
D....... D.......
Görüntüsü güzel olmakla beraber Hatay künefesi gibi değildi. Şerbeti sulu idi. Dolayısıyla tatlı havasını yakalayamadı. Peyniri daha çok olabilir. Ayrıca tepsinin kenar kısmını da servis ediyor. Bu da sulu şerbette ıslanmış hamur tadı veriyor. Fiyat Hatay a göre pahalı.
3
K.... T..........
Künefelerini denemek icin gittim. Yerinde yemek yerine paket yaptirdim. Fiyatina göre askinda fena degildi (Fistikli 12TL) ama beklentim acikcasi dahs fazlaydi. Belkide yerinde yemek daha iyi olurdu.
4
Z........... Z...........
Paket alıp eve götürmeme rağmen başarılı bir şekilde ısıttığımda ve yanında kaymakla servis ettiğimde muhteşem sonuç verdi. Baya lezzetli, özaldaki şubesinin çalışanları sempatik ve güler yüzlü.
3
K......... K.........
Mekanın Turgut Özal Bulvarı'ndaki şubesine uğradık. Aslen Antakya kökenli bir firma ve Adana'da da şubeleşmeye devam ediyorlar. Künefe haricinde, tel kadayıftan yapılmış bir çok çeşitleri var. Hasır dedikleri tatlıyı ve fıstıkzade adını verdikleri kadayıfı denedik. Tatlıları isterseniz kendi yaptıkları dondurma veya kaymak eşliğinde de yiyebilirsiniz. Bademli, cevizli künefe gibi çeşitler menüde dikkat çekiyor. Künefe konusunda daha iyi olabilirler. Künefe yanında verdikleri kaymak ve dondurma konusunda biraz daha seçici olurlarsa, daha başarılı olacak bir mekan.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım