Loading...
4.1 Point
8 Comment

Mado

Güzelyalı Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No 118, Çukurova, Adana
Categories Cafés
Cuisines Desserts, Cafe
Average amount İki kişi için : 20.00 TL
Phone 0322 2323200
Properties
  • Credit Card
  • Indoor Seating
Comments (8)
5
H..... A.....
Let the pictures speak. Very helpful staff and great decorations! The desserts are truly a must! The presentation is unique! Recommended: Kadayif with ice cream
5
H..... A.....
Let the pictures speak. Very helpful staff and great decorations! The desserts are truly a must! The presentation is unique!

Recommended: Kadayif with ice cream
4
H.... T......
Turgut Özal Bulvarı'ndaki dostlarınızla rahatça oturabileceğiniz geniş iç ve dış mekanı olan, yol üstü masalarında yürüyüş yapanları izleyebileceğiniz klasik bir mado şubesi..
4
Ö...... Ö......
Adanadaki madol şubelerinin içindeki en iyilerinden garsonlar nazik ve kibar servisleri hızlı Türk kahvelerinin biraz kahvesi az ! Buda basit bir ayrıntı demekki sipariş verir iken uyaracaksınız.
5
N. N.
Bence diger madolar kapansın bitek burası kalsın yoksa digerlerine fark atmayi bırakıp ezip geçicek ?kendi şubesine rakip olacak kadar güzel mutlaka gidilmeli?
3
M.... S....
yeni açilmis, karsilamada ilgi güzel. siparis verdik fakat tam 33 dk sonra geldi. verdigimiz siparis makarna. alfredo. makarna 6 ila 8 dk. mantar sos 1 dk. izgara tavuk en fazla 6 dk. ki bu makarna ile ayni anda olabilir. tabaga servis ile tüm süre 13 ile 16 dk. arasi. standart bu. masaya getirilmesi 2 dk. yani sonuç itibariyle bu isin standart süresi en iyi 15 en kötü 18 dk. bunun üstü zaten müsteri memnuniyetsizligi. ayrica menüdeki yemek görselleri ile gelen yemeklerin görüntüsü farkli. bu durum ise böyle bir markaya yakismiyor. yapilan açiklama ise tamamen yersiz ve anlamsiz. bu arada gelen makarnanin sosu çok agirdi sanirim tereyaginin fazla olmasindan. ama yinede düzelebilecek seyler bunlar. hayirli olsun.
3
M.... S....
yeni açilmis, karsilamada ilgi güzel. siparis verdik fakat tam 33 dk sonra geldi. verdigimiz siparis makarna. alfredo. makarna 6 ila 8 dk. mantar sos 1 dk. izgara tavuk en fazla 6 dk. ki bu makarna ile ayni anda olabilir. tabaga servis ile tüm süre 13 ile 16 dk. arasi. standart bu. masaya getirilmesi 2 dk. yani sonuç itibariyle bu isin standart süresi en iyi 15 en kötü 18 dk. bunun üstü zaten müsteri memnuniyetsizligi. ayrica menüdeki yemek görselleri ile gelen yemeklerin görüntüsü farkli. bu durum ise böyle bir markaya yakismiyor. yapilan açiklama ise tamamen yersiz ve anlamsiz.
bu arada gelen makarnanin sosu çok agirdi sanirim tereyaginin fazla olmasindan. ama yinede düzelebilecek seyler bunlar. hayirli olsun.
4
E.. Ö.....
Kalite - Eskiden daha sik gittigimiz bir yerdi ama üniversiteyi Adana disinda kazanali artik senede 1 2 kez gidebildigimiz, kaliteli, temiz mekan. Zaten Turgut Özal güzel bir semttir, Mado da semte kalite katiyor. Zaten yol üstünde, ugrak mekan. Pasta alinacaksa oradan alinir çünkü hep tazedir. Kahvaltiysa,"riske girmeyelim adi belli" deyip oraya gidilir. Çalisanlar da kibardir, yardimseverdir. Umarim bozmamislardir, bu aralar yine gidecegim =)
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım