Yükleniyor...
3.5 Puan
20 Yorum

Yüce Hünkar Cafe

Yeşil Mahallesi, Akyokuş Sokak, Yıldırım, Bursa
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 3275506
Neler var?
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (20)
1
E.. G.....
Şu ana kadar yediğim en kötü İskender, gördüğüm en kötü servis ve muamele. Garsonları sanki müşteriyi dövücek, yemek sonrası istenilen çaydan bile ücret alınması çabası hele ki bilgilendirmesi yapılmadan. Turlasana tur rehberinin de burayı överek bizi buraya getirmesi. Yazıklar olsun!
4
B..... B.....
Yillar once bugunku esim o zamanki nisanlimla iftar yapmistik. Kebabi en iyisi olmasa da guzeldi, mekanin tarihi dokusu da guzel bir ambiyans olusturuyordu. Konum olarak Yesil'de olmasi yeterli kiliyor zaten. O zamanki doneme gore fiyatlari bir tik yuksekti, simdiyi bilemiyorum.
4
A.... R.....
Went here on a sunday and the place was filled with crowd, the place is right next to the Bursa Yeşil Camii, or mosque. The place has this nice rustic feel and that nice warmth sensation. The foods here are great, especially the dessert that i ordered which is a chocolate soufflé.  Recommended
4
A.... R.....
Went here on a sunday and the place was filled with crowd, the place is right next to the Bursa Yeşil Camii, or mosque. The place has this nice rustic feel and that nice warmth sensation. The foods here are great, especially the dessert that i ordered which is a chocolate soufflé. 

Recommended
1
H.... (.........
6 kere istedikten sonra 24. dakikada gelebildi nargilenin közü... Üzerine münakaşaya giren garson da cabası... Olsa tamamen 0 puanı hakediyor. Manzarası olan bir sürü yer var alternatif... Kesinlikle önermiyorum!
5
K..... H.....
Love the food much. Love the staff, they are helpfull and nice. The dessert was great. One of the best kebab house in Bursa.. loveable food for sure..
3
S..... T......
Tur otobüsüyle geldik. Çok standartdı iskenderi. Kemalpaşa da aynı standart. Çok aman aman değildi malesef... Şırayı beğendi arkadaşlar.....
4
A.............. A..............
Bursa yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybettiği bildirildi bu okulu tercih etmek istiyorum bu okulu tercih etmek zorunda kaldı bu okulu tercih etmek istiyorum bu okulu tercih etmek lazım olur mu hiç öyle bir noktaya şey bu okulu yüzden de bir bu yana bu yüzden bu okulu tercih etmek istiyorum tercih yapacağım bu bir fotoğraf paylaştı bu bir bu yana bu yüzden de @bir bir bu okulu tercih etmek istiyorum bu okulu tercih etmek lazım zorunda
1
T.... Ö.........
İçibileceğiniz en kötü nargile 2 lira daha masraf yapıp güzelim ortamı bozmayabilirsiniz. Hizmet ve çalışanların isteksiz oluşu da çabası
4
B..... D..........
Bursanın en eski ve tarihi denebilecek çok güzel bir cafesidir. Eskiden çok popülerdi, bundan 20-30 yıl önce. Hatta içinde oturmak için yer beklerdik. Artık yeni mekanların açılmasıyla sanırım cazibesi azalmış, bunda kendini yenileyememesinin de etkisi var bence. Aslında o kadar güzel bir yerdeki, bulunduğu yerden Bursaya tepeden bakma imkanınız var özellikle doğu bölümlerine. Üstelik Yeşil Türbeye yakınlığıyla, bu yüce mekanları gezdikten sonra çay eşliğinde dinlenmek içinde ideal. Gittiğimiz saatler akşam saatleri olduğu için oldukça boştu, manzaraya hakim masa bulmak zor olmadı. Aldığımız pastanın tadını beğendim. Çok iddialı olmasada mahalle pastahanelerinde satılan pasta tadı vardı ve tazeydi. Fiyatı da 6 TL ile çok makuldu. Çay fiyatı da 2 TL. İstanbul ile karşılaştırıldığında çok çok uygun. Bursaya giderseniz, mutlaka uğrayın, ve manzaranın tadını çıkarın.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım