Yükleniyor...
4.3 Puan
3 Yorum

Ender Baklava

Kurtoğlu Mahallesi, 1. Yeşil Caddesi, 20-32, 16000, Bursa
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Börek
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Neler var?
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (3)
4
A.... Ş.....
Ender pastanesi Bursalı arkadaşlar tarafından şiddetle tavsiye edilen noktalar arasında idi. İki kez test etme imkanı buldum tatlıları oldukça güzeldi. Hamur işi tatlıları ve sütlü tatlıları var. Yeşil türbeye giderken sol kolda kalıyor.  Bursa gezisi yapıyorsanız Ender pastanesini bir mola için rotanıza ekleyin ve tatlılarını test edin derim. Kaymaklı ekmek kadayıfı ile Köfteci Yusuf'da tanışmış olsak ta Bursalı arkadaşların ''Kaymaklı ekmek kadayıfını birde Ender pastanesinde yiyin görün.'' tavsiyesine uyduk. Bana biraz ağır geldi. Ama yinede güzel. Fiyat performans oranı iyi.  Tavsiye olunur.
4
A.... Ş.....
Ender pastanesi Bursalı arkadaşlar tarafından şiddetle tavsiye edilen noktalar arasında idi. İki kez test etme imkanı buldum tatlıları oldukça güzeldi. Hamur işi tatlıları ve sütlü tatlıları var. Yeşil türbeye giderken sol kolda kalıyor. 

Bursa gezisi yapıyorsanız Ender pastanesini bir mola için rotanıza ekleyin ve tatlılarını test edin derim.

Kaymaklı ekmek kadayıfı ile Köfteci Yusuf'da tanışmış olsak ta Bursalı arkadaşların ''Kaymaklı ekmek kadayıfını birde Ender pastanesinde yiyin görün.'' tavsiyesine uyduk. Bana biraz ağır geldi. Ama yinede güzel.

Fiyat performans oranı iyi. 

Tavsiye olunur.
5
R.... S........
set başında güzel, ufak ama nezih bir yer. yeni dekoru şahane olmuş. kaymaklı ekmek kadayıfı denedim. Çok güzel, hafif ve lezzetli hiç baymıyor. Mutlaka deneyin derim.İlgi alaka iyi.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım