Yükleniyor...
3.8 Puan
6 Yorum

Kardesler Pide Salonu

Tuzpazari Saner Is Merkezi- Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2229570
Yorumlar (6)
4
M..... S.....
Cantık efsanesinin bayrağını taşıyan mekanların başında geliyor. Genelde çok iyi yapıyorlar ama bazen cantık kıyması dağılgan ve pidesi yumuşak olabiliyor.
3
E... @..................
Bursa’nın meşhur yiyeceği cantık. Öyle über bişey değil tabi cantık ama gitmişken yiyin. Burada hamuru biraz fazla kalın , malzemesi de biraz az geldi. Daha iyisini başka yerde yemiştim
3
E.... T.....
Bursa'daki turumuzun 4. durağı burası oldu. Tuzpazarında bir çarşının içinde yer alan salaş mekan. cantık denen çeşidi ilk kez burada denedim. benim için olmasa da olur bir lezzet. Hamur ağırlıklı, ortasında az miktarda kıyma veya kuşbaşı et bulunan pidemsi bir çeşit. Hani özellikle Bursa'ya gidince kesin tadına bakın diyeceğim bir lezzet değil. Sabah erken saatlerde servise pek başlamıyorlar. Öğlene doğru fırın yanıyor.  İskendere alternatif bir lezzet arıyorsanız cantık deneyebilirsiniz ama şehirde daha iyi yapan yerler de olabilir.
4
H.... İ.....
Bursa denince akıllara iskender kebabı gelir ilk olarak. Cantık pek bilinmez. Bursalı olmayanlar için isim olarak da pek fazla aşina olunan birşey değil zaten fakat yerel bir lezzet. Ben görüntü ve tat olarak biraz güvece benzettim. Fakat cantıkın hamuru biraz daha kalın, doyurucu ve kıyması biraz daha sulu ve lezzetli. Bursa'ya gitmişken denenmesi şart
5
F... E.......
Bursa'da tuz pazarının içinde, cantik yediğim ilk mekan. En gec aksam 5 e kadar gitmeniz gereken pideci. Salaş bir mekan, ama lezzet 10 numara. Pazar günleri kapalı. Bursa efsanelerinden:)
4
S... K....
Hayatımda ilk defa cantık yedimmmm!!! Peki neden bu kadar heyecan yaptımm? Zira efsane bi lezzet
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım