Yükleniyor...
4.2 Puan
5 Yorum

Bendensin

Velembiye Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Kozabirlik İşsarayı, No:350 Kat:1, Osmangazi - Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
Yorumlar (5)
4
A....... A.......
Özellikle pideli köftesine bayıldık. Çalışanlar güler yüzlü ve çok ilgililer. Mekan güzel. Fiyatları da kalitesine ve tadına göre gayet uygun. Bursa’ya gidersiniz mutlaka deneyin.
4
S.... C.......
Yıllardır Küçüksaray ile rekabet içerisinde olduklarından lezzetinden taviz vermeyen pideli köfteci. Servis hızı ve çalışanlarının müşterilerine gösterdiği ilgi gayet olumlu.  Genelde Bursa sınırları içerisinde yediğiniz pideli köfteler birbirine benzer. Bendensin'in kendini diğerlerinden ayıran bir kriteri pek yok. Belki diğerlerine göre tereyağını tabağa boca etmemeleri durumu, yemekten alacağınız hazzı arttırabilir. Bazı pideli köfteciler öyle bir tereyağı koyuyor ki tabakta son kalan pide tanelerini yemeye çekiniyorsunuz.
3
S.... C.......
Yıllardır Küçüksaray ile rekabet içerisinde olduklarından lezzetinden taviz vermeyen pideli köfteci. Servis hızı ve çalışanlarının müşterilerine gösterdiği ilgi gayet olumlu. 
Genelde Bursa sınırları içerisinde yediğiniz pideli köfteler birbirine benzer. Bendensin'in kendini diğerlerinden ayıran bir kriteri pek yok. Belki diğerlerine göre tereyağını tabağa boca etmemeleri durumu, yemekten alacağınız hazzı arttırabilir. Bazı pideli köfteciler öyle bir tereyağı koyuyor ki tabakta son kalan pide tanelerini yemeye çekiniyorsunuz.
5
M..... U...
Kalabalik bir grup olarak iftar yapmaya gelmistik buraya. Pideli koftesi enfes gercekten fiyatlari da uygun denebilir. Bursanin meshur pideli koftesini burda deneyebilirsiniz.
5
Ü.... Ü....
En basta Iskender ardindan Pideli köfte ve en sonda "Dönmeyen döner". - Bursa'da et ve türevlerini (döner, köfte gibi) genelde iskenderin servis usulünü takip ederek; en altta pide üzeride et (döner veya köfte seklinde) üzerinde sos ve kenarinda yogurtla sunuyorlar. Tabi arada farki veya reklami ise kendilerine has gelistirdikleri pisirme veya servis metodlarini uygulayarak yakalamaya çalisiyorlar. En basta iskender ardindan pideli köfte ve en sonda "Dönmeyen Döner". Dönmeyen Döner, adi üstünde dönerin dönmeden normal izgara üzerinde pisirildikten sonra ince ince kiyilarak sunuldugu nir metod. Hadi Bendensin de bu dönerin satildigi restoran. Bu usül pisirme de, döner eti gerçekten leziz bir tat aliyor. Iyi pisiyor. Döneri; gene en altta pide, üstünde "dönmeyen döner" sos ve yogurtla servis ediyorlar. Sehrin tam göbeginde çok iyi bir esnaf lokantasi. Bursa'da dönmeyen döner ve "Hadi Bendensin" restorani tavsiye edilir.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım