Yükleniyor...
3.0 Puan
14 Yorum

Marmara Lokantasi

Ulucami Köfüncüler Sokak, No:1, Osmangazi, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2208621
Neler var?
  • Kapalı alan var.
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (14)
5
A.... A.........
1
H....... H.......
Öncelikle İskender’in tanımı dışına çıkılıp sıvıyağ dökülmüştü yada dökülen tereyağı idiyse de merdiven altıydı diyebilirim İskender tercih edilmemeli kapalı şıraları kesinlikle içilmeli köfteleri ise beğeni topladı tekrar gelsem tercih edeceğimi düşünmüyorum.
4
S... D..
Mekanın yeri, Çarşı’nın tam ortasında. Ulucami bahçesi hemen yanında. İskender yemek isterseniz mükemmel bir lezzeti var , tabak dolu dolu geliyor, ailecek gidilebilecek bir mekan, biz bir İskender bir de ek sade döner istedik, aşırı doyduk. Fiyat lezzet dengesi de iyi, 2 kişi bir İskender bir sade döner 2 kola 54TL ödedik.
1
E... Y....

4 saat önce

1 adet 1 iskender ve 1 adet 1bucuk iskender söyledik, aynı tabakta aynı görüntüde iskender geldi ve soguktu itiraz ettik , kaba bir dille "-bizde böyle" dediler ayrica arkamızdaki masada bulanan turistler ile konuşma üslupları hoş değildi.
1
E... Y....
4 saat önce 1 adet 1 iskender ve 1 adet 1bucuk iskender söyledik, aynı tabakta aynı görüntüde iskender geldi ve soguktu itiraz ettik , kaba bir dille "-bizde böyle" dediler ayrica arkamızdaki masada bulanan turistler ile konuşma üslupları hoş değildi.
3
B..... D..........
İşlek trafiğe kapalı bir yerde kapalı çarşının hemen karşısında yer alıyor. Fiyatları ve iskenderin lezzeti orantılı, yani verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz. Sulu yemekleri bana daha başarılı gözüktü, özellikle kuru fasulyesi.
5
Y...... Ü....
Bursada uygun fiyata yiyebileceğiniz en harika İskender. Yıllardır giderim, her yeri denedim ama burası ayrıdır. Kesinlikle gidin. Puanına bakıp önyargılı olmayın. Cevizli sütlacı da harikadir.
5
M.... A......
İskender'i çok güzel, fiyatlar sanırım diğerleri gibi. Yemesem de köfteli pidesi de çok güzel gözüküyordu. İlk defa orada gördüm, İskender'in köftelisi ve fiyatı biraz daha ucuz sanırım. Annemin dediğine göre döner ekmeğindeki dönerin tadı da aynı İskenderdeki gibiymiş. Hizmet de iyi.
1
S........... S...........
İskender soğuk geldi ve porsiyonu küçük buna rağmen fiyatı abartılı beklentimi karşılamadı. Verdiğim paraya yazık bir daha gelmem. REZALET!!
1
H.... H....
İskender soğuk, porsiyonlar küçüktü. Beklentinin altında bir mekan. Bursada daha güzel mekanların olacağını düşünüyorum. Verdiğim paraya üzüldüm.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım