Yükleniyor...
2.9 Puan
20 Yorum

Kebapçı İskender Efendi Konağı

Soğanlı Botanik Parkı, No 1, Osmangazi, Bursa 16190
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Sigara içme alanı var.
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
  • Wi-Fi
Yorumlar (20)
4
M.... F.....
İskender Kebap yemek için tek adresin burası ve şubeleri olduğunu düşünüyorum. Tek eksisi aşırı yavaş hizmetleriydi, 4 porsiyon için 30 dakika bekledik. Yine de ne zaman canım İskender çekse tek geleceğim yer burasıdır. İstanbul’da hiçbir restoran bu tada yaklaşamıyor.
4
B... U...
Bursa'da diğer mekanlarda iskender yemedim, o yüzden karşılaştırma yapamıyorum ama bence iskenderi gayet başarılıydı. Fiyat biraz pahalı gelse de hem ortamı hem de iskenderi güzeldi. Sahibi olduğunu düşündüğüm beyefendinin normal bir çalışan gibi müşteriyle ilgilenmesi de çok hoşuma gitti. Fakat siparişte gecikme oldu. Bu biraz can sıksa da memnun kalmadım diyemem.
1
S.... S....
Biz buraya turist olarak yaptığı isim için gittik atmosfer çok güzel ama şunu belirtmeliyiz ki tam bir hayal kırıklığı idi fiyat performans açısından aşırı gereksiz lezzeti standart bizim masayla ilgilenen yetkili adam çok iticiydi 3 kere su istememize rağmen getirmemesi çeşit sormamıza rağmen İskender dışında bir şey yok diyip azarlaması ve arka masaya patates kızartmaları salatalar gelmesi ben ekmek isteyince bizde ekmek verilmiyor demesi ve ekstra yoğurda dünya para yazması çok üzücüydü kebapçı İskender görseydi kemikleri sızlardı yazık ....
4
G.... A.....
1
C...... C......
Her ziyaretimde memnun ayrıldığım yerde ilk defa kötü deneyim yaşadım. Alerjimizden dolayı pidesiz getirilmesini söylediğimiz halde tabağım köşesine pidelerin konulması bir yana , sossuz ve yoğurtsuz olduğunu da iletmemize rağmen pidesiz dediğiniz için böyle getirilir yanıtını almamız üzücüydü. Daha sonra sos ve yoğurt getirildi ama asıl şaşırdığım kısım hesapta yoğurda 4,5 lira eklenmiş olmasıydı. Herkesin damak tadi elbet ki farklidir fakat iskender sosu çok tuzluydu. Ne yazık ki bir daha hem tercih edemeyeceğim hem de bu olumsuzluklardan sonra tavsiye edemeyeceğim.
3
A........ B....
Lezzet olarak söyleyecek bişey yok Super zaten. Ancak servisi rezildi.stajer gençleri toplayıp garson yapmışlar bide üstüne az sayidalar bir şişe suyu 4 kere istedikten sonra masaya getirebildiler
1
S..... S...
Öncelikle İskender 52 ₺ olabilir tamam ancak porsiyon ve tabaktaki döner 4-5 parçadan ibaret olup 52 ₺ yi istemek tamamen isimden para kazanmaktır. Lezzet olması gerektiği gibiydi ve beklenen lezzet değildi. Servis kalitesi yerlerde. Kesinlikle gidilmemesi gerekir. 5 ay önceki yorumları da okudum. Değişen birşey yok. İsim herşey değildir, insanlar yemek yemeye geliyor sonuçta.
5
D.... D....
4
B.... E...
Haftasonları çay servisi yok, aynı şekilde haftasonu gelmek isterseniz, çok ilgi görmeyebilirsiniz, Diğer kardeş iskender dedikleri mavi dükkana göre eti ve lezzeti daha iyi. Alan geniş ve masa sadece sana ait. Garsonlara biraz güleryüz eğitimi verilirse, gayet başarılı bir mekan olur.
1
H.... Z..
Bizden sonra gelen 2 ayrı masaya 7 porsiyon iskender servis edip bizim yüzümüze bile bakmadılar. Mekanı terk ederken adisyonu masalarına güm diye bıraktık bir Allah ın kulu gelipte tek bir kelime laf etmedi. Bizim için iskender bitmiştir.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım