Yükleniyor...
3.1 Puan
7 Yorum

Yesevi Kebap

Şehreküstü Mahallesi, Atatürk Caddesi, No 90, Osmangazi, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0224 2260055
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (7)
2
Ş..... A....
2
Ş..... A....
5
N...... S.
Çalışanlar güleryüzlü ve ilgiliydi. İskender 23₺, tadı çok güzel olmasa da yine de güzeldi ben beğendim. Ulu camiye çok yakın konumda yolun kenarında yer alıyor. Tek olumsuz noktaları kadın erkek tuvaletin aynı olması ve daha da beteri sifonları bile yok. Başka olumsuz yön ise künefe dışında tatlılatı bile yok.2 kişi 2 iskender 2 içeçeğe 53₺ ödedim. Bursa’ya bir daha yolum düşerse uğrayacağım bir mekan mutlaka.
1
S..... K.........
İstanbul'dan On kişi aile olarak gittik. Yemek kalitesi çok düşük servis fena değil Bursa nın iskender kebabı meşhur diyerek gittik fakat İstanbul'da daha güzel ve lezzetlisini yiyebiliyoruz..fiyatları ise faiş hiç memnun kalmadık..!
5
M. M.
The food was delicious. I have eaten Iskender kebab in several places of Turkey but this was just too delicious. The meat was not for show but was tasty thick cut meat. The melted butter was just too delicious. Also the combination of meat and bread was good. So you do not get a board full of bread and little meat on it. It was more little bread and much more meat. The atmosphere was very suitable for families. The owner was a smiling friendly man. Also the waiters were very professional. I reserved a table and everything went smoothly. It was absolute not expensive. 2 person meal: soup, iskender kebap, drinks, salad, dessert ve hurma ... everything costs us just around 80 lira. In short, I had a very successful evening meal. If you ever go to Bursa, just don't miss this place.
4
A.... Ş.......
Hanların bulunduğu tarihi merkezde güzel bir restoran. Dekorasyon gayet iyi. Bursa Kebap yanında şıra oldukça lezzetliydi. Fiyatlar makul, servis hızlı sayılır.
3
B..... D..........
İskenderi çok seven biri olarak Yesevi Kebabı da deneyelim dedik. Dönerin tadı sıradan geldi, üzerine tereyağı dökecekmisiniz dediğimizde de gelmeden döküyoruz, ama isterseniz ilave edelim cevabı verildi. Yine de bu geleneksel lezzetin tadı, yanınızda tereyağı dökülünce çıkar. Kendi imalatımız dedikleri şıra ise maalesef tam bir fiyaskoydu, şıra yerine şeker oranı çok yüksek üzümlü su gibi bir tadı vardı. Keşke hazır şıra markaları kullansalar. Ancak fiyatı bulunduğu konuma göre uygundu. Bir porsiyon iskender 20 TL idi.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım