Yükleniyor...
4.0 Puan
3 Yorum

Küçük Saray Pideli Kebap

Sehreküstü Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Apolyont Han, No:Z03, Osmangazi, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2242404
Neler var?
  • Kapalı alan var.
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (3)
4
F.... K......
Aslında buraya girerken çok umudum yoktu, muhteşem bir lezzet bulamayacağımızı düşündüm. Pideli kebap iskenderin köfteli hali. Porsiyon olarak gayet doyurucu. Etin lezzeti pidelerin sosla uyumu harikaydı. Bir de üzerine sütlü kadayıf istedik. Güllaç gibi çok hafif bir tatlıydı beğendim. İçinde ceviz fındık vs olsa daha da güzel olabilirdi. Bir dahaki gidişimde Hacıbey de deneyeceğim bu lezzeti.
4
I......... I.........
Bursa'da eşim kendini kaybetti, her çeşit etten yemek istedi:) Allahtan çok meşhur yemekleri yok, yoksa yanmıştım. İskenderi 1,5 porsiyon yiyecekti engel oldum, dur dedim daha neler yiyeceğiz:) Pideli kebap ve inegöl köfteyi de yarımşar porsiyon yemeye ikna ettim:) Daha Çiçek Izgara falan diyordu zor kurtuldum:D

Pideli kebap için iki yer meşhurmuş. Biri Küçük Saray diğeri Hacıbey. Burası yolumuzun üstünde olunca içeri girdik. Pideli kebap iskenderin köfteli hali. Lezzet olarak beğendik, köfteler lezzetli, ekmek sosları başarılıydı. Tatlı olarak sütlü kadayıf baya hafifti. İçinde ceviz veya başka bir şey iyi olabilirdi. Maliyet 20 TL falandı sanırım.
4
I......... I.........
Bursa'da eşim kendini kaybetti, her çeşit etten yemek istedi:) Allahtan çok meşhur yemekleri yok, yoksa yanmıştım. İskenderi 1,5 porsiyon yiyecekti engel oldum, dur dedim daha neler yiyeceğiz:) Pideli kebap ve inegöl köfteyi de yarımşar porsiyon yemeye ikna ettim:) Daha Çiçek Izgara falan diyordu zor kurtuldum:D Pideli kebap için iki yer meşhurmuş. Biri Küçük Saray diğeri Hacıbey. Burası yolumuzun üstünde olunca içeri girdik. Pideli kebap iskenderin köfteli hali. Lezzet olarak beğendik, köfteler lezzetli, ekmek sosları başarılıydı. Tatlı olarak sütlü kadayıf baya hafifti. İçinde ceviz veya başka bir şey iyi olabilirdi. Maliyet 20 TL falandı sanırım.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım