Yükleniyor...
4.1 Puan
12 Yorum

Akay Çiğbörek

Eski Bakırcılar Çarşısı, Dökümcüler Sokak, No:5
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Telefon 0224 2219924
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Dış mekan var.
  • Sigara içme alanı var.
  • Çocuklar için uygun.
Yorumlar (12)
2
Ö.... H....
Kibar ve güleryüzlü çalışanlardı fakat ödediğimiz fiyat karşısında şaşkınım,keşke yorumlara bakıp gitseydim... Aynı fiyata iskender yedik.
4
B..... B.....
İlgi, alaka ve nezaketlerine kesinlikle 5 yıldız. Pastırmalı kaşarlı çiğ böreği kıymalıdan daha çok tavsiye ederim. Fiyatlarının yüksek oluşu nedeniyle 5 puan veremedim.
4
E... @..................
Tarihi bir mekan. Gidin sahiplerinden dinleyin, hoşsohbet insanlar anlatıyorlar. Çiğ börek Eskişehir’de yediğimi aratmadı. Fiyat biraz pahalı sadece, daha uygun olabilirdi
4
E.. U
Bakırcılar çarşısındaki bu minicik işletme gerçekten başarılı. İstanbul’dan kalkıp çiğböreklerini denemek için geldik. Gerçekten lezzetliydi. İşletenler ve usta da belli ki tatlı insanlar. Tek eleştiri fiyata yönelik olabilir. İstanbul’daki eşdeğerlerine göre çok pahalı.
5
B........... B...........
Fiyatları göz önünde bulundurmazsanız (bir çibörekçiye göre biraz pahalı gelebilir) mükemmel bir müesseseyle karşı karşıyasınız. Kıymalı yani klasik çibörek burada harika. Mantı da ev mantılarının bile neredeyse hepsinden daha lezzetli. Çiböreği ısırdığınızda kıymanın ne kadar sulu ve lezzetli olduğunu görüyorsunuz. Gerçekten ağız sulandıran bir lezzet harikası diyebilirim.
4
E.... T.....
Bakırcılar Çarşısı girişinde bir ara sokakta yer alan, gözden uzak ve minik mekan. mekan uzun zamandır bu işi yapıyor. şu anda dördüncü ve beşinci kuşak işbaşında. siparişiniz üzerine çibörekler kısa sürede hazırlanıyor. İç harcı lezzetli, hazırlanışı güzel ama adet başına 5 liralık fiyatına göre miktarı az kalıyor. Bu nedenle bana biraz pahalı geldi. Sahipleri hoş sohbet insanlar.
4
M. K.
İşlerini çok iyi yapıyorlar ve çok nazik insanlar. Özlenilen esnaf profili. Ayrıca yıllardan beri bu işin içinde olmaları geleneğin devam ettirilmesi açısından da oldukça önemli.
5
B.... T.
Bursa ya giderseniz mutlaka tatmalısınız.. hayatımda yediğim en muhteşem çiğbörekti.. işini severek yaptıkları yüzlerinden belli.. sevgiler;)
4
F.... D.......
Çiğ böreği ilk tattığım ve çok beğenmeme sebep olan yer, öğrendiğim kadarıyla balkan göçmeni iki kardeş işletiyor. Öğlen 14.00-15.00 e kadar açık olduğunu biliyorum çok uzun mesai saatleri yok tat olarak yeni bir şeyi tatmam sebebi ile çok beğenmiştim içinden akan et suyunu içmesi bile acayip bir şeydi. Bursa'ya gidince kapalı çarşıda uğramanızı öneririm, fiyat olarak biraz yüksek ama denemeye değer. Ta ki İstanbul'da ##Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi'ni## keşfedene kadar favorimdi.
5
E.... K..............
Love cigboreks from this little local shop. The owner is very nice gentleman, who greeted us with a big smile. This is a must place for whenever I visit Bursa.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım