Yükleniyor...
3.8 Puan
8 Yorum

Starbucks

Kent Meydan AVM, Zemin Kat, Santral Garaj Mahallesi, Eski Santral Garaj, Osmangazi, Bursa
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0224 2553739
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Wi-Fi
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (8)
4
A.... B...
4
A.... B...
1
M..... S.....
Cool lime extra özlü siparişi verdim. Beyaz renkli bir sıvı verdi cool lime ile alakası yoktu. 3/4 ü buzdan ibaretti. 30 saniye sürmedi hazırlaması, bu kadar baştan savma iş yapan bir starbucks şubesi görmedim.
3
A.. A....
ögle arasinda ya sütlü filtre kahve ya da karamel frappachino içtigimiz makanimiz. her yemekten sonra o kahve içilecek arkadas. yoksa günümüz düzgün geçmiyor arkadas.. Starbucks forever!
5
E... D...
Ferah ve rahat ortam - Kent meydani, Zafer Plaza'ya oranla daha rahat ve genis bir ortama sahip oldugu için oturma düzeni biraz daha rahat. Konum olarak da çok merkezi. Disarida oturup kahvenizi yudumlarken etrafi seyretmek oldukça hos.
4
E... A.......
Konum - Zafer plazanin bulundugu yer genel olarak zaten çok sikisik, bir de starbucks coffee tam ayaküstü bir konumda. Daha güzel bir konuma sahip olabilirdi. Zaferde açilacagina mekan Heykelde açilabilirdi.
5
P.... Y.......
Starbucks coffee - Her kent meydaninda gidisimde mutlaka bir Türk kahvesini içmeden evime dönmem o aroma tadi hiç bir yerde bulamadim baska personeli de çok güler yüzlü tesekkürler...
4
S..... K..........
Türkçe yetersiz kalir! Fantastico! - Muhtesem kent meydani manzarasi, sehrin merkezinde kahvenizi yudumlarken, wireless baglantisiyla internette gazetelerinizi okuyabiliyor, facebook, twitter gibi hesaplarinizda gezinebilirsiniz...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım