Yükleniyor...
3.6 Puan
5 Yorum

Özsüt

Bursa Kent Meydanı Santral Garaj Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No:64 Kent Meydanı Avm Zemini -0001 Osmangazi, Osmangazi, Bursa
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2550516
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Klimalı
  • Tatlı ve Pasta
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (5)
4
A.... B...
4
A.... B...
4
E.. E..
AVM içinde oldugundan mekan olarak iyi degil ancak lezzeti güzel. Servis oldukça yavasti, hatta servisin yavas olmasindan sikâyetçi olan bazi müsteriler mekandan ayrildilar. Biz sabirla bekledik ve tatlimizi yedik ancak beklemek sinir bozucuydu. -----09 May, 2013----- Kent meydani avm'nin bahcesinde guzel bir mekan.visneli karaorman pastasi oyle lezzetliydi ki mekanist icin fotografini cekmeyi unutup yedim.
3
E.. E..
AVM içinde oldugundan mekan olarak iyi degil ancak lezzeti güzel. Servis oldukça yavasti, hatta servisin yavas olmasindan sikâyetçi olan bazi müsteriler mekandan ayrildilar. Biz sabirla bekledik ve tatlimizi yedik ancak beklemek sinir bozucuydu.


-----09 May, 2013-----

Kent meydani avm'nin bahcesinde guzel bir mekan.visneli karaorman pastasi oyle lezzetliydi ki mekanist icin fotografini cekmeyi unutup yedim.
3
S.... H........
Fiyatlar - Evet pasta ve tatlilariniz gerçekten güzel ama mekaniniza bir gelen ikinciye girmekten vazgeçiyor... Bunu yasadim birkaç kez yasadim çünkü... Fiyatlarinizin biraz daha makul olmasi gerektigi kanisindayim... Daha fazla müsteri için bunu yapin ve bizleri de bu güzelliklerden mahrum birakmayin...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım