Yükleniyor...
4.2 Puan
19 Yorum

Kafkas Bursa

Kent Meydanı Avm Girişi, Osmangazi - Bursa
Kategoriler Pastaneler
Mutfaklar Pastaneler
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2344965
Neler var?
  • Kredi Kartı
Yorumlar (19)
4
A.... B...
4
A.... B...
3
V..... A.......
kestaneli pastaları genel olarak güzel, muzlu pastada çikolatada bir sorun vardı; düşük kalite veya fazla beklemiş. onun dışında fiyatlar ortalamanın üstünde.
3
C..... A.
Ürünleri kaliteli olmakla beraber son yıllarda eski lezzetinden uzaklaşmış durumdalar.. ayrıca fiyatları da oldukça abartılı.. çalışanlarını yıllarca asgari ücretle çalıştırıp bu kadar yüksek fiyatlara kestane şekeri satmak çok uygun bir davranış değil..
5
D......... D.........
Puro şeklinde olan kestane şekerine ve cevizli portakallı karyokasına hastayım, zaten İstanbul'da nerde bulsam alırım. Neden bilmem burda İstanbul'dan daha pahalı satılıyor
4
E.... E....
Fiyatlar biraz pahalı fakat oldukça lezzetli çeşitler var burada. Kestane şekerinin her türlüsünü bulabilirsiniz. Pasta ve turta çeşitleri de çok taze ve cezbedici.
5
O.... A....
tüm tatlı çeşitleri çok lezzetli.fiyatlar biraz pahalı ama ödediğiniz ücretin hakkını fazlasıyla yediğiniz tatlılarla alıyorsunuz.herkese tavsiye ederim.
4
R.... C....
Zomato üzerinde ekli değildir diye fotoğraflamadığım ancak Bursa ziyaretimde uğrayıp, alışveriş yaptığım mekan. "Kestane şekeri buradan alınır" önerilerini dinleyerek geldim. Fiyatlar biraz fazla olmasına karşın, şayet kestane şekeri Bursa'dan alınacaksa ve böyle bir şey meşhursa alınabilecek, özellikle hediyelik olarak iyi sunulan ürünler çıkartan bir pastahane/satış yeri diyebiliriz burası için. Şayet kendinize alıyorsanız "kırık kestane şekeri"ni öneririm, normal olanıyla ciddi bir fiyat farkı var ve lezzet olarak herhangi bir fark olmadığını kendileri de söylüyor zaten. Daha paketlemesine vs. önem verilmiş tam halleri de o yüzden pahalı. Her boyuta, her ölçeğe göre paketlenmiş olması iyi. Lokum, şekerleme tarzı daha birçok ürün de bulabileceğiniz Kent Meydanı'nda bu mekanı kestane şekeri için önerebilirim.
3
R.... C....
Zomato üzerinde ekli değildir diye fotoğraflamadığım ancak Bursa ziyaretimde uğrayıp, alışveriş yaptığım mekan. "Kestane şekeri buradan alınır" önerilerini dinleyerek geldim.

Fiyatlar biraz fazla olmasına karşın, şayet kestane şekeri Bursa'dan alınacaksa ve böyle bir şey meşhursa alınabilecek, özellikle hediyelik olarak iyi sunulan ürünler çıkartan bir pastahane/satış yeri diyebiliriz burası için. Şayet kendinize alıyorsanız "kırık kestane şekeri"ni öneririm, normal olanıyla ciddi bir fiyat farkı var ve lezzet olarak herhangi bir fark olmadığını kendileri de söylüyor zaten. Daha paketlemesine vs. önem verilmiş tam halleri de o yüzden pahalı.

Her boyuta, her ölçeğe göre paketlenmiş olması iyi. Lokum, şekerleme tarzı daha birçok ürün de bulabileceğiniz Kent Meydanı'nda bu mekanı kestane şekeri için önerebilirim.
4
G.... K.....
Çikolata kaplı kestane şekeri mükemmel ötesiiii keşke bu kadar kalorili olmasada 3-4 kutu yesem doymam o derece
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım