Yükleniyor...
4.3 Puan
7 Yorum

Bagdat Hurma Tatlicisi

Ünlü Cadde, Egilmez Ishani, 8/C No: 4, Osmangazi, Bursa
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2734006
Neler var?
  • Masa rezervasyonu önerilir
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (7)
4
A.... B...
4
A.... B...
5
O.... M.......
Delicious. Delicious. Delicious. Very nice Low sweet deserts I have ever tasted. Lovely and Beautiful place. Nice staffs always keep smiling
5
O.... M.......
Delicious. Delicious. Delicious.

Very nice Low sweet deserts I have ever tasted.
Lovely and Beautiful place.

Nice staffs always keep smiling
4
A.... Ş.....
Bu mekanı Mehmet YAŞİN'in Lezzet Durakları programında izleyip bir kenara not etmiştim. Bursa gezimde lezzet noktalarına uğrarken bu mekana da uğradım. Sokak arasında ufak bir yer. Öyle ahım şahım bir tadı yok ama fenada değil. İşletme sahibi bu tatlıyı deneye deneye bu noktaya getirmiş. Tatlının ismi de İstanbul Bağdat caddesindeki Bağdat pastanesinden geliyor.  Tulumba tatlısı mı Bağdat Hurma tatlısı mı derseniz, arada bir ayırım yap deseniz ben Bağdat Hurma tatlısını daha çok beğendim. Bursa'ya yolunuz düşerse Bursa haricinde hiç bir yerde bulamayacağınız bu tatlıyı yemenizi test etmenizi öneririm. Tavsiye olunur.
3
A.... Ş.....
Bu mekanı Mehmet YAŞİN'in Lezzet Durakları programında izleyip bir kenara not etmiştim. Bursa gezimde lezzet noktalarına uğrarken bu mekana da uğradım. Sokak arasında ufak bir yer. Öyle ahım şahım bir tadı yok ama fenada değil.

İşletme sahibi bu tatlıyı deneye deneye bu noktaya getirmiş. Tatlının ismi de İstanbul Bağdat caddesindeki Bağdat pastanesinden geliyor. 

Tulumba tatlısı mı Bağdat Hurma tatlısı mı derseniz, arada bir ayırım yap deseniz ben Bağdat Hurma tatlısını daha çok beğendim.

Bursa'ya yolunuz düşerse Bursa haricinde hiç bir yerde bulamayacağınız bu tatlıyı yemenizi test etmenizi öneririm.

Tavsiye olunur.
5
O......... O.........
Bursa'ya özgü lezzetlerle devam ediyoruz. Bu tatli, Bursalilar arasinda çok meshurdur. Seyyar saticilarda da satilir. Tatlinin üzeri bol hindistan cevizi serpilerek güzel bir görüntüye kavusur. Sehre özel bu lezzeti Ünlü Caddesindeki bu subesinde tatmanizi öneririm.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım