Yükleniyor...
3.8 Puan
14 Yorum

Tarihi Aynalı Çarsı Pide Ve Cantik

Aynalı Çarşı İçi, No:19 Kapalı Çarşı, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2232147
Yorumlar (14)
4
M.... E....
İllaki uğradığımız mekan, Kapalı çarşıdan geçerken her daim bir kıymalı cantık yiyecek yerimiz olur. Bursa dışında bulunmadığı için de yakınlarından geçiyorsanız fırsatı değerlendirmek lazım, favorim cantık ama pideler de çok lezzetli. Fiyatlar çok çok uygun, fiyat performans olarak bakarsak 5 yıldız bile verilir.
4
O.... P....
Mekani zor bulduk...kapali carsida arada bir yerlerde...genelde yogun olmasindan sikayet ediliyor ama biz boyle bir durumla karsilasmadik.. Cantık hamur ve icindeki malzeme bakimindan gayet lezzetliydi...ama bu tarz tarihi denilebilecek mekanlarda yöresel icecekler en azindan bir açık ayran olmalı diye dusunuyorum...bu bakimdan eksikler...
4
O.... P....
Mekani zor bulduk...kapali carsida arada bir yerlerde...genelde yogun olmasindan sikayet ediliyor ama biz boyle bir durumla karsilasmadik..
Cantık hamur ve icindeki malzeme bakimindan gayet lezzetliydi...ama bu tarz tarihi denilebilecek mekanlarda yöresel icecekler en azindan bir açık ayran olmalı diye dusunuyorum...bu bakimdan eksikler...
4
B..... B.....
Fiyat performans açısından başarılı olmakla birlikte önünde uzayan sıraya bir çözüm bulmalılar (isim alıp sıranız geldiğinde çağırabilirler örneğin). Hamuru lezzetli, kuşbaşılının baharatı oldukça yerindeydi.
4
B..... B.....
Fiyat performans açısından başarılı olmakla birlikte önünde uzayan sıraya bir çözüm bulmalılar (isim alıp
sıranız geldiğinde çağırabilirler örneğin). Hamuru lezzetli, kuşbaşılının baharatı oldukça yerindeydi.
5
B.... A.....
Bursa’da yediğim en iyi cantıktı..Hamuru yumuşaçıktı.. eti lezzetliydi..yalnız yeri biraz karışık .......Bursa’lı olmayan zor bulur..
5
Y.... T....
Bursa'nın yerel lezzeti kıymalı cantığı ve pideleri çok güzel. Ne zaman gitsem mekan her zaman yoğun ama servisi hızlı olduğundan pek beklemedim. Benzer yeme içme işletmelerine göre de oldukça temiz. Tarihi yerleri çok seven biri olarak Tarihi bir mekana sahip olmasıda tercih sebeplerimden birisi. Ulucamiye her gidişimde uğrayıp karnımı doyurduğum bir yer.
1
S..... A.....
Tek kelime ile çok kötü. Servis rezalet, sizden sonra gelenle bile sizden önce yiyeceklerini alabiliyorlar, sebebini sorduğunuzda onların gelmeden sipariş verdikleri öne sürülüyor.
3
S.... C.......
Eğer Bursalı iseniz her yerde yiyebileceğiniz lezzette bir cantıkla karşılaşacağınızı gitmeden önce bilin. Mekan sıkış tepiş olduğu için yer bulma şansınız muamma. Servisin hızı güzel fakat hazırda duran cantıklardan verdikleri için yemekten alacağınız zevk umduğunuzu karşılayamayabilir. Yine de fena değildi.
4
E... @..................
Bursa'ya kadar gidip CANTIK yemeden dönemezdik. Bir çeşit tatar hamurişi olan bu minyatür pidenin, Ulucami civarında bulunan Aynalı Çarşı'da en iyi yapıldığını söylediler. Kıymalı ve kuşbaşılı tattık. Günün her saatinde yenebilir. İstanbul'daki güveç pideleri andırıyor. Yerel bir yiyecek olduğu için yedik çünkü yerelgüzeldir..
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım