Yükleniyor...
2.7 Puan
3 Yorum

Tophane Kebapçısı

Osmangazi Mahallesi, Osmangazi Caddesi, Küçük Sokak, No 8, Osmangazi, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0224 2222248
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
Yorumlar (3)
1
Z..... Ö...........
Grup olarak gittik, hiç tavsiye etmiyorum. Kesinlikle ne istediğinizle ilgilenmiyorlar. Siparişim 2 kere gitti geldi bu arada soğuk yemek durumunda kaldım. Salata söyledim, getireceğini söyledi tekrar hatırlatmama rağmen umru olmadı. Grubumuzdan çay isteyen arkadaşlar oldu, demlenir şimdi getirdik şimdi getiricez derken 20 25 dk yı geçti. Biz bu haliyle içelim dediler ama çay gelmedi. Bu esnada alt katta müşterilere çay servisi yapılmış olması dürüstlükle olan ilişkilerini göstermiş oluyor. Mutlu ayrılmadık. Bursa kebap şeklinde, İskender değil tadarsaniz anlayacaksınızdır ama yağı da hoşuma gitmedi. İyi bir kebap olduğunu düşünmüyorum.
5
O...... C....
Öncelikle Bursa'da ilk kez iskender yediğimi göz önünde bulundurarak yorumumu değerlendirmenizi istiyorum. Tarihi bir bina (1410), güzel bir dekor ve konsepti vardı. İskenderi lezzetli ve doyurucuydu. İskenderle gelen patlıcan ve hafif acılı biber güzel bir tat kattı. Peynirli tatlısı da ekstra bir özelliği olmamakla birlikte güzeldi. Fiyatını karşılaştırabileceğim bir yere gitmediğim için bir yorum yapamıyorum, fakat 2 kişi tatlı ve içecekle 69TL tuttu, beklediğimden çok daha uygundu.
2
E... P.......
Geçen Pazar ailece gittik. Kebap ya önceden kesilmiş ve ısıtılmış ya da soğukken ısıtılmaya başlayarak henüz ısıtılmadan kesilmiş. Lezzet olarak hiçbir artısı yok. Menüye turşu koymuşlar ve 7 TL fiyat yazmışlar. Heralde Bursa'da yemeğin yanında turşuya para alan tek yer. Yemekten memnun kalmadık. Tatlı için kabak tatlısı ve sütlaç istememize rağmen sadece Kemalpaşa tatlısı olduğu cevabını aldık. Kalite fiyat dengesi çok uyumsuz. gereksiz pahalı.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım