Yükleniyor...
4.1 Puan
13 Yorum

Hayat Lokantası

Bursa Büyükşehir Belediyesi , Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi, Merinos Parkı, Osmangazi - Bursa, Osmangazi, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Osmanlı, Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0224 2714001
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
Yorumlar (13)
5
S..... M.
5
S..... M.
1
E......... E.........
REZALET. PORSIYONLAR VE FIYATLANDIRMA TAM BIR REZALET. IKI KASIKLIK YEMEKLERE ALDIKLARI FIYAT TAM BIR FIYASKO.
5
H.... B....
Güzel yemek ve iyi hizmet. Türk mutfağında çok başarılı. Bursa'nın köklü lokantalarından. Tavsiye ederim. Brunch da çok çeşitli ve kaliteli. Yemekten sonra süt helvasını da mutlaka deneyin.
4
S.... A.......
Süt helvası diyince Bursa da akla gelen ilk yer. Saygılı ve kibar personel ve iyi hizmet. Buraya istanbuldan gelen bir arkadaşımla geldim kendisine buranın süt helvasını çok met ettiğim için özellikle gelmek istedi. Beni mahcup etmediler
1
B.... B....
Dün yorumlara istinaden gittiğimiz ve çok pişman olduğumuz bir daha da asla gitmeyeceğimiz bir yer. Çalışanların hal ve davranışları, bir şeyler yemeğe gelmekten çok hakaret ve saygısızlık görmeye gelmiş gibi hissettiriyor. Gitmeye karar vermeden önce bir kere daha düşünmenizi tavsiye ediyorum. Muhtemelen ne yediğinizi anlayamayacaksınız ortamın kasvetinden. İş çıkışı gittik ona rağmen bomboş tek müşteri biz, niye acaba diye düşünmemize fırsat vermeden hemen belli ettiler sebebini. Umarım çalışanlarını en kısa zaman da revize eder ve nezaket sahibi güler yüzlü personel ile devam ederler.
5
B..... B.....
Bu puan yalnızca süt helvası için verilmiştir. Sevgili İstanbulluların bihaber olduğu harika lezzet süt helvasının doğduğu yerlerden biridir bu mekan. Bursa'ya yolunuz düşerse uğramanız şiddetle tavsiye edilir. Park sorunu mekanın etrafında kesinlikle yaşarsınız, dar bir caddenin sağında kalıyor çünkü. Araba bırakmaya uygun değil, fakat Bursa'da otopark ücretleri çok yüksek değil ve mekanın bulunduğu civarda otoparklar mevcut.  7 gün sonra gelen 19.06.2018 güncellemesi: Ben yorumumu yazmadan önce mekan büyük bir mekana geçmiş sanırım, dolayısıyla park sorunu ve lokasyonla ilgili yorumumu dikkate almayınız. Tekrar gidip görmem gerek. Saygılar.
5
B..... B.....
Bu puan yalnızca süt helvası için verilmiştir. Sevgili İstanbulluların bihaber olduğu harika lezzet süt helvasının doğduğu yerlerden biridir bu mekan. Bursa'ya yolunuz düşerse uğramanız şiddetle tavsiye edilir. Park sorunu mekanın etrafında kesinlikle yaşarsınız, dar bir caddenin sağında kalıyor çünkü. Araba bırakmaya uygun değil, fakat Bursa'da otopark ücretleri çok yüksek değil ve mekanın bulunduğu civarda otoparklar mevcut. 
7 gün sonra gelen 19.06.2018 güncellemesi: Ben yorumumu yazmadan önce mekan büyük bir mekana geçmiş sanırım, dolayısıyla park sorunu ve lokasyonla ilgili yorumumu dikkate almayınız. Tekrar gidip görmem gerek. Saygılar.
5
A..... Y......
Bursa Bölge Müdürlüğü yaptığım 2003 yılında ilk kez denediğim ve sonrasında yüzlerce kez gittiğim mekan artık kabına sığmadığı için kocaman bir yer yapmış. Her turlu yemeği tazelik ve kalite açısından güvenle ve lezzetle yiyebilirsiniz. Ayrıca Sütlü un helvası enfes, süper, harikulade..
4
M...... Ö.....
Bursa, ev yemekleri yapan mekanlar açısından zengin bir yer. Burası da yemeklerin hakkını veren mekanlardan. Tavuksuyu çorba başarılı. Kuzu tandır kısmen haşlama şeklinde ama başarılı. Eti lezzetli. Püre de gayet başarılı. Kabak tatlısı denedim fena değildi ama yemekler daha iyi. Tavsiye ederim
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım