Yükleniyor...
3.8 Puan
5 Yorum

Anadolu Evi

Balıbey Hanı, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2214506
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (5)
4
N..... S.....
Fasila doyduk. - Bahçesinden sonra bu hafta sonu içerisinde de eylenme firsati buldum. Içi disi bir olan mekan çok samimi, fasila hasret olanlara siddetle tavsiye ederim. -----30 Oct, 2012----- Insani evinin bahçesinde hisettiriyor. - "Seb-i yeldayi müneccim muvakkit ne bilir? Müptelâyi gâma sor geceler kaç saat" demis ejdad. Bu mekan içerisinde bulundugum gam derecesine göre unutulasi, müzigin verdigi haz ve rahatlama açisindan unutulmayan bir gece yasatmisti. Mekandaki tüm çalisanlara tesekkürler.
4
N..... S.....
Fasila doyduk. - Bahçesinden sonra bu hafta sonu içerisinde de eylenme firsati buldum. Içi disi bir olan mekan çok samimi, fasila hasret olanlara siddetle tavsiye ederim.

-----30 Oct, 2012-----

Insani evinin bahçesinde hisettiriyor. - "Seb-i yeldayi müneccim muvakkit ne bilir? Müptelâyi gâma sor geceler kaç saat" demis ejdad. Bu mekan içerisinde bulundugum gam derecesine göre unutulasi, müzigin verdigi haz ve rahatlama açisindan unutulmayan bir gece yasatmisti. Mekandaki tüm çalisanlara tesekkürler.
5
N....... P....
Burayi Seviyorum !! - Eski Bursa evleri her zaman çok ilgimi çekmistir. Görür görmez merak edip bir ziyaret edeyim dedim. Gerçekten güzel bir ambiyans var mekanda, yemekleri de ayri güzel hani ;)
3
Ö..... Ö.....
Fasilin Hatrina 3 - Tophane'de surlarin ortasindaki merdivenlerden yukari çikinca eski beyaz bir Bursa evi karsiliyor sizi. Mekanin biraz daha restorasyona ihtiyaci var. Çünkü tavandaki yari sökülmüs boya basima düsecek mi diye iddiaya girdik masadaki arkadaslarimla. Fasili da var diye iftar yemegi için tercih etmistik. Fasil gerçekten güzeldi. Iftara kadar ilahiler söylediler. Sonra Türk Sanat Müzigi. Siz de fasili için tercih edebilirsiniz. Yoksa yemekleri "Ramazanda ne koysak gider" mantigiyla hazirlanmis olmali ki vasatti.
3
P....... U........
Anadolu Evi - Anadolu Evi'ne ilk gidecegim zaman daha otantik, anneannevi bir ambiyans bekliyordum. Bu konuda hayal kirikligina ugradim. Ama yemekler fena degil. Bir baska sorunu biraz merkezden uzak olusu. Konumu bakimindan hem merkezde, hem degil. Biraz tepede olusu yorsa da manzara müthis ;)
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım