Yükleniyor...
4.3 Puan
6 Yorum

Ülkü Pastanesi

Nalbantoğlu Mahallesi, Bademi Sokak, No: 4/c Ulucamii, Osmangazi - Bursa
Kategoriler Pastaneler
Mutfaklar Pastaneler
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 .2236663
Yorumlar (6)
5
C.. E....
yılların Ülkü Pastanesi. nalvantoglunda kotta minicik bir dükkan. mükemmel pastaları batonlari adını hatırlayamadıgim o kare minik pastaları. enfes. bursada eskiye dair kalan nadir seylerden
4
F.... D....
1967 senesinde kurulmuş olan Ülkü Pastanesi, küçük ve samimi dükkânı, özellikle enfes eklerleri ile ön plana çıkıyor. Aman dikkat damak çatlatır! Ekler ile birlikte denediğim birkaç farklı kurabiyenin de oldukça lezzetli olması, 'Ülkü Mutfağı'ndan çıkan herşeyin leziz olabileceği ihtimalini akıllara getiriyor.
4
F.... D....
1967 senesinde kurulmuş olan Ülkü Pastanesi, küçük ve samimi dükkânı, özellikle enfes eklerleri ile ön plana çıkıyor. Aman dikkat damak çatlatır!

Ekler ile birlikte denediğim birkaç farklı kurabiyenin de oldukça lezzetli olması, 'Ülkü Mutfağı'ndan çıkan herşeyin leziz olabileceği ihtimalini akıllara getiriyor.
5
S.... S....
Yiyebileceginiz en guzel ekler bu pastanede. ☺️ tuzlulari ayri bir guzel ama ekler ve beyaz cikolatali meyveli yas pastasi birer efsane.
4
S.... E...
Bursa'ya özel lezzetler.. - Bursa da yolunuz Heykel tarafina düserse mutlaka ugramaniz gerekir. Küçücük ve simsicak tarihi bir pastane.. kendisine ve Bursa ya has tatli ve tuzlu çesitleri imalati var. Genelde herkes profiterole benzeyen yuvarlak veya uzun eklerini tercih ediyor ama ben cevizli ve kuru üzümlü kekini çok seviyorum. Tuzlu çesitleri ve eski usül baton pastalari ile çok keyifli bir dükkan. Oturarak yemek imkani sinirli ama 25-30 mt. ileride ki açik hava çay ocagi bu sorunu çözüyor. Alçak taburelerde oturup keyifle gelen-gideni seyrederek Ülkü Pastanesi ürünleri ile çayinizi yudumlayabilirsiniz.
4
S.... E...
Bursa'ya özel lezzetler.. - Bursa da yolunuz Heykel tarafina düserse mutlaka ugramaniz gerekir.

Küçücük ve simsicak tarihi bir pastane.. kendisine ve Bursa ya has tatli ve tuzlu çesitleri imalati var.

Genelde herkes profiterole benzeyen yuvarlak veya uzun eklerini tercih ediyor ama ben cevizli ve kuru üzümlü kekini çok seviyorum.

Tuzlu çesitleri ve eski usül baton pastalari ile çok keyifli bir dükkan.

Oturarak yemek imkani sinirli ama 25-30 mt. ileride ki açik hava çay ocagi bu sorunu çözüyor. Alçak taburelerde oturup keyifle gelen-gideni seyrederek Ülkü Pastanesi ürünleri ile çayinizi yudumlayabilirsiniz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım