Yükleniyor...
4.2 Puan
29 Yorum

Bursa Kebapçısı

Kozahan Girişi, Orhan Camii Yanı, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2221602
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Wi-Fi
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (29)
4
S.... G...
İskenderi çok güzeldi. Bursa da yediklerim arasında iyi denilebilinir. Şıra mutlaka tercih edin. Turşu, iskender ve şıra kombinasyonu güzel bir tercih. Afiyet olsun
4
E..... E.....
İskenderi gerçi onlar buna kebap deseler de gayet lezzetliydi. Gittiğiniz tarih tatil dönemi ise biraz sırada beklemeyi göze almanız gerekiyor
2
S... C.....
Bekleme zamani cok fazla ilgisizlik hat safhada siparis takibi sifir lezzet fena değil cazip oluşu ulu camiye yakinlığ bursa'yı temsil edebilmesi için daha yol katetmesi gerekir
1
B... K.....
Dışarıda yaklaşık 15 dk kadar bekledik. İçeride de yarım saat kadar beklersiniz dediler. Sözlerine güvenip girdik, tam 1 saat bekledik. Neredeyse dönüş biletimiz yanacaktı. Gelen iskenderler de soğuk ve sıradandı. Kasıtlı olarak yavaş servis yapılıyormuş gibi bir izlenim uyandırdı.
1
B... K.....
Dışarıda yaklaşık 15 dk kadar bekledik. İçeride de yarım saat kadar beklersiniz dediler. Sözlerine güvenip girdik, tam 1 saat bekledik. Neredeyse dönüş biletimiz yanacaktı.
Gelen iskenderler de soğuk ve sıradandı. Kasıtlı olarak yavaş servis yapılıyormuş gibi bir izlenim uyandırdı.
1
N....... N.......
Yarım saat beklersiniz diye başladığımız yemeği bir saat bekleyerek sinirlenip çıktık, çıkarkende hiçbir mahcubiyet yaşamadılar, bir saat oldu dememize rağmen kusura bakmayın gelin lütfen bile demediler, yemek ne kadar güzel deseniz de önce insan olmak gerekiyor.!!
5
Ö.... Y.....
Servis, lezzet, mekan müthiş. İskender in yanında gelen yoğurdun bile mükemmel bir tadı var tereyağı ile karıştığında. Bursa da İskender yenilecekse, akla gelmesi gereken ilk yerlerden.
5
A.... D..........
Ortam ve yemekler harika.Diğer bir şubeleri olan orhan camii altında iç koza çıkışındaki mekanlarını da ziyaret etmelisiniz.Tsm eşliğinde otantik bir yemek için doğru seçim
4
B.... F.....
İskenderi et değil kıyma onu söyleyeyim ancak lezzeti gayet yerinde. Servis iyi mekan güzel çalışanlar kibar fiyat da ortalama. Tavsiye ederim.
5
E... A....
Et lezzetli, fiyatlar ortalama düzeyde , arka bahçesi ortam olarak güzel , garsonlar ilgili , hizmet iyi. Bursa'ya gittiğimde tekrar giderim dediğim mekan .
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım