Yükleniyor...
3.0 Puan
4 Yorum

Turkish-i Sushi

Kükürtlü Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi, No 32, Kükürtlü, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sushi
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0224 2355959
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Gel-Al
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lüks yemek
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (4)
1
G.... M........
Sushiler cok berbat. Hiç tavsiye etmiyorum. Paranızı çöpe atmayın. Fiyatlar çok uçmuş. Adam çok kaba vr kalitesiz hizmet gosteriyor. 12 yıdır bu işi yapıyormuş. Ama yapamıyorsunuz malesef. Millete eskimiş sushileri kazıklıyorlar. Bi de 70 liralık ucret yerine 90 lira aldılar tabii ki fiş istemediyim için unutdum ne kadar tutduğunu. Milleti kandırmakla para kazanılmaz.


 
 It was the worst Sushi experience I have ever had. Super expensive for old and low quality food. They have charged me 90 instead of 70 TL. Never go there if you really want to eat shushi. A place which makes kebab and sushi can not serve the proper sushi. The owner was very rude and arrogant.
1
G.... M........
Sushiler cok berbat. Hiç tavsiye etmiyorum. Paranızı çöpe atmayın. Fiyatlar çok uçmuş. Adam çok kaba vr kalitesiz hizmet gosteriyor. 12 yıdır bu işi yapıyormuş. Ama yapamıyorsunuz malesef. Millete eskimiş sushileri kazıklıyorlar. Bi de 70 liralık ucret yerine 90 lira aldılar tabii ki fiş istemediyim için unutdum ne kadar tutduğunu. Milleti kandırmakla para kazanılmaz.    It was the worst Sushi experience I have ever had. Super expensive for old and low quality food. They have charged me 90 instead of 70 TL. Never go there if you really want to eat shushi. A place which makes kebab and sushi can not serve the proper sushi. The owner was very rude and arrogant.
5
G.......... G..........
Bursa'da bayram gezmesi yaparken, tabi daha bayram girmeden ancak bunlar yapılabiliyor, bir sushi keyfi araya sıkıştırdık. Yanyana aynı işletmeye sahip mekanlardan biri ,Turkish-i Sushi ufak bir mekan ama çok sevimli. Sushi sevenler için tavsiye edilebilecek bir yer. Kesinlikle ürünlerinde çiğ bir malzeme kullanmıyorlar. Yani bu konuda hassas olanlara duyurulur.
5
G.......... G..........
Sushi sevenler için şahane bir yer. Özellikle türk damağına uygun olması çok cezbediyor. Zaten mekanın adından da anlaşılıyor. Bu sushi gerçekten Türk işi :) Sushinin malzemelerinin içinde asla çiğ bir ürün yok. Bu da gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz anlamına geliyor. Açıkçası benim için öyle. Ne yiyeceğinize karar veremiyorsanız Mix Sushi tabağını tavsiye ederim . İçinde California Roll den Nigiriye , Gunkan dan Maki ye birçok seçenek var. Karidesli, somonlu , tonbalıklı vs ne ararsanız var. Ben çok keyif aldım. Afiyet olsun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım