Yükleniyor...
5.0 Puan
2 Yorum

Piano Cafe

Kükürtlü Caddesi, Bursa
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2344848
Neler var?
  • Kredi Kartı
Yorumlar (2)
5
S..... K...
Iste bu be :) - Dostlariniz ile beraber günün yorgunlugunu atabileceginiz, lafin lafi açtigi, hos sohbetler yapabileceginiz, ender rastlanan nezih bir mekan. Zamanlama anlaminda sansliysaniz piyano melodileri arasinda kayboluyorsunuz. Eger beceriniz varsa denemenize de müsaade ediyor cafe yöneticileri :) Cafenin balkon kismi da içerisini aratmiyor. Konforu üst düzeyde tutan cafe sahipleri sandalye seçimini çok güzel yapmislar bana göre. Kendinizi çok rahat hissediyorsunuz ve vaktin nasil geçtigini anlamiyorsunuz bile :) Önemli bir bilgi daha. Cafe pazar günleri açik büfe hizmeti veriyor :) Fiyati da sadece 10 lira.. Tüm bunlari bünyesinde barindiran Cafe Piano'yu ben çok sevdim ve favori mekanlarimdan biri artik. Siz de ugrayip, mutlaka bu keyfi tatmalisiniz :)
5
S..... K...
Iste bu be :) - Dostlariniz ile beraber günün yorgunlugunu atabileceginiz, lafin lafi açtigi, hos sohbetler yapabileceginiz, ender rastlanan nezih bir mekan. Zamanlama anlaminda sansliysaniz piyano melodileri arasinda kayboluyorsunuz. Eger beceriniz varsa denemenize de müsaade ediyor cafe yöneticileri :) Cafenin balkon kismi da içerisini aratmiyor. Konforu üst düzeyde tutan cafe sahipleri sandalye seçimini çok güzel yapmislar bana göre. Kendinizi çok rahat hissediyorsunuz ve vaktin nasil geçtigini anlamiyorsunuz bile :)

Önemli bir bilgi daha. Cafe pazar günleri açik büfe hizmeti veriyor :) Fiyati da sadece 10 lira..

Tüm bunlari bünyesinde barindiran Cafe Piano'yu ben çok sevdim ve favori mekanlarimdan biri artik. Siz de ugrayip, mutlaka bu keyfi tatmalisiniz :)
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım