Yükleniyor
Yükleniyor...
3.5 Puan
4 Yorum

Sess

Kaplıkaya, Bursa
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Atıştırmalık
Ortalama tutar İki kişi için : 0 TL

Sess Neler Sunuyor ?

  • Alkol bulunur.

Sess Yorumları (4)

1

E......... E.........

Kalabalık gelinmediğinde kaile alınmıyorsunuz. boş olduğu halde oturmanıza bile izin verilmiyor! İstanbuldaki subelere göre fazla paragöz davranışlar içerisindeler.
4

F.... G.......

4 günlük uludag tatilimizde ögle yemeklerimiz için genellikle tercihimiz yer Sess oldu. Hem sucuk ekmegi hem de ekmek arasi köftesi oldukça basarili. Soguk havada yemek için degisik alternatifler sunan Sess size varil atesinde disarida oturma imkani da sunuyor. Sicak sarap yoruldugunuzda, mola verdiginizde içmek için muhtesem bir tercih olabilir. Italyan pistinin bitisinde olan Sess, Agaoglu ve Tutyeli pistlerinin kesisim noktasina da çok yakin. Dolayisi ile bölgenin en iyi kayak pistlerinin baslangiç noktasinda, ideal bir konumda. Fiyat konusu Uludag'da isletmeler tarafindan standartlastirilmis gibi su ve çay hariç hersey 15 liradan basliyor. Gündüzleri restaurant/cafe geceleri ise kulüp olarak hizmet veren Sess bu noktada basarili bir is çikartiyor. #KanGurular -----04 Jan, 2015----- Uludag, sucuk ekmek, sicak sarap!!!! Akla kar kayagi yaninda ilk gelenler. Civarda kayarken acikinca kendimi Sess'e attim. Sucuk idare eder sicak sarap fena degil fiyat tartisilir ama ortam asla tartisilmaz. Hizmet gayet basarili lezzet düsük ama umursayacak haliniz varsa. Uludag standardinda bir yer ??.
4

F.... G.......

4 günlük uludag tatilimizde ögle yemeklerimiz için genellikle tercihimiz yer Sess oldu. Hem sucuk ekmegi hem de ekmek arasi köftesi oldukça basarili. Soguk havada yemek için degisik alternatifler sunan Sess size varil atesinde disarida oturma imkani da sunuyor. Sicak sarap yoruldugunuzda, mola verdiginizde içmek için muhtesem bir tercih olabilir.
Italyan pistinin bitisinde olan Sess, Agaoglu ve Tutyeli pistlerinin kesisim noktasina da çok yakin. Dolayisi ile bölgenin en iyi kayak pistlerinin baslangiç noktasinda, ideal bir konumda.
Fiyat konusu Uludag'da isletmeler tarafindan standartlastirilmis gibi su ve çay hariç hersey 15 liradan basliyor.
Gündüzleri restaurant/cafe geceleri ise kulüp olarak hizmet veren Sess bu noktada basarili bir is çikartiyor.
#KanGurular


-----04 Jan, 2015-----

Uludag, sucuk ekmek, sicak sarap!!!! Akla kar kayagi yaninda ilk gelenler. Civarda kayarken acikinca kendimi Sess'e attim. Sucuk idare eder sicak sarap fena degil fiyat tartisilir ama ortam asla tartisilmaz. Hizmet gayet basarili lezzet düsük ama umursayacak haliniz varsa. Uludag standardinda bir yer ??.
5

A.. S.......

Turkce eglence! - Sess Istanbul'da yazlik ve kislik mekani ile oldukca populer, e simdi bide uludag da acmislar, cok buyuk bir eksikligi tamamlamislar. Sess, Biber'in alti, ikinci bolgede, eglenmek isterseniz diye...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım