Yükleniyor...
3.7 Puan
7 Yorum

Palabıyık Cemal

Kaplikaya, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Yorumlar (7)
5
J.. A...
Best barbecue of the city nice place in the heart of nature that offers delicious meat for barbecue . If ur planning for a teleferik day than end it with this restaurant
5
Z...... A..
Went once forever the most peaceful place to enjoy real time time :). The happiest and calm place like heaven on earth. You are reaching at the top after the most daring travel of life extremely dangerous when your cabin hangs in the air suddenly but the fruit is worth taking the risk. Restaurant offers everything to make your life time experience of BBQ with snow all around.
4
M...... Ö.....
Gayet siradan bir tat. Lezzetli degil. Ortami çok güzel. Bursa'yi tepeden gören efil efil esen bir bahçe içinde. Bence sadece o bahçede çay içmek için gidilir. Mecbur olmadiginiz sürece tavsiye etmem
5
A.... T.
dün uludag inisinde ugradigimiz palada kayak yorgunlugu ve dag havasi açligindan meydana gelen istah açikligiyla yogurt patetes kizartmasi kasapköfte biftek pirzola sis sucuk 2 salata ve mesrubatlardan olusan bir menüye 225 tl ödedik 5 kisi olarak yemekten ve lezzetten çok memnunuz
1
L..... Ö.
Etin tabagini 60 tl den satiyorlar. Dünyanin en güzel etinin maliyeti ne kadardir? Akli mantigi olan arkadaslar, soruyorum size? Burasi Türkiye , yurdum insani kanma bunlara. Mekana gittigimizde Arap turistten geçilmiyor, onlarin çoguda genelde tavukla besleniyor. Mekanin fiyatini onlar yükseltiyor.
3
S.... E...
Kayak dönüsü - Her ne kadar adres Kaplikaya diye çikiyorsa da bu et mangal (kendin pisir kendi ye) Sarilan da (Uludag oteller bölgesine 4-5 km.) Kapali yeri olmasina ragmen güzel bir havada kisin karlar üzerinde mangal yapmak büyük keyif. Fazla meze çesidi yok ama etler gayet lezzetli. Pazar günleri çok kalabalik, Arap turistler oldukça ragbet ediyor. Mümkünse günesli bir kis günü hafta içi ya da cumartesi kayak programini biraz erken bitirip ugrayabilirsiniz.
3
S.... E...
Kayak dönüsü - Her ne kadar adres Kaplikaya diye çikiyorsa da bu et mangal (kendin pisir kendi ye) Sarilan da (Uludag oteller bölgesine 4-5 km.)

Kapali yeri olmasina ragmen güzel bir havada kisin karlar üzerinde mangal yapmak büyük keyif. Fazla meze çesidi yok ama etler gayet lezzetli.

Pazar günleri çok kalabalik, Arap turistler oldukça ragbet ediyor.

Mümkünse günesli bir kis günü hafta içi ya da cumartesi kayak programini biraz erken bitirip ugrayabilirsiniz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım