Yükleniyor
Yükleniyor...
4.4 Puan
5 Yorum

Tarihi Pidecioğlu Pide Ve Cantik Fırını

Kayhan Mahallesi, Kayhan Sokak, No:73/A, Osmangazi - Bursa
Kategoriler Fırınlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 0 TL
Telefon 02242212883

Tarihi Pidecioğlu Pide Ve Cantik Fırını Yorumları (5)

5

E... E...

3

S..... A....

Kayhan carsisinda ilgi normal pideler kaba malzeme bol ortalama bir lezzet.fiyatlar 3 kiymali 2 peynirli 2 ayran eker 50 tl kart geçiyor.genel olarak pideleri boyutu kuçuk yaninda hicbir meze yok tek basina yenmiyor pidecikler.
4

B........ B........

Bildiğiniz ekmek fırını gibi bir fırın bölümü (iskenderler için durmadan tırnak pidesi yapılıyor burada ) ve yanında da lokanta bölümü var. Buraya varana kadar bir sokak boyunca bir çok pideci sizi ikna edip kendi salonlarına sokmak için çalışıyor ama ikna olmadan ilerleyip yolun sonundaki bu lokantaya ulaşmanız gerekli. Biz Cantık yedik ve gayet güzeldi. Çalışanlar da çok ilgiliydiler.
5

D....... A.....

Pidecioğlu bir Bursa efsanesi, yıllardır Kayhan Çarşısındaki her dükkanın tırnak pide ihtiyacını onlar gideriyor. Bununla da yetinmiyor, mükemmel Cantık ve Pide yapıyorlar. Sırrınız ne diye sorunca, özel öğüttürdükleri un karışımı ve onun lezzetini verdiği pide cevabını alıyoruz. Önden teşrif eden ezine peynirli ve peşine gelen kıymalı ile cevabın doğruluğunu onaylıyoruz; lezzetini odun fırınınından alan, çevresi çıtır, ortası yumuşacık hamur üst düzey. Bu güzelliği es geçmeyin.
5

E... E...

Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım