Yükleniyor...
4.8 Puan
5 Yorum

Patila's

Şefik Bursalı Caddesi, Kafkas Pastanesi Araliğı, Heykel, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2215488
Neler var?
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (5)
5
E... D...........
Dükkan Giriş yanıltıyor olabilir yanılmayın girin içeri geçin arka bahçeye servis hızlı yemekler güzel 1.5 bursa kebabı yanınada üzüm şırası
5
E... D...........
Dükkan Giriş yanıltıyor olabilir yanılmayın girin içeri geçin arka bahçeye servis hızlı yemekler güzel 1.5 bursa kebabı yanınada üzüm şırası
5
S.... O....
Kapıdan ilk hirdiginozde köhne bir yer izlenimi verse de iceriye girdiginizde ayri bir dünya aciloyor önünüze :) Servisi cok hizli. Menuye bakip istememiz ile getirmeleri bir oldu. Etlerinin tadı da güzel. Fiyatları da uygun. Bursa'ya geldiğinizde ugramadan gitmeyin.
4
S.... D......
Heykel civarında fiyat performans bakımından tercih edebileceğiniz en iyi yerlerden bir tanesi. Menüde ağırlıklı olarak Fast-food'un dönerli hali mevcut. Servis gayet hızlı. Zamanınız yoksa 'ye kalk' için çok ideal. Personel ilgisi eh işte. Özellikle haftasonları çok kalabalık oluyor. Çocuklu aileler için oyun yerinin olması da büyük bir artı.
5
M..... Y..........
Tam tabiriyle ögrenci mekani.Sayisiz menü seçenegi var.Seçim konusunda zorlanabilirsiniz.Ögrenci mekani dedik ya o yüzden kalabalik ortalamaya sahip oturacak yer bulmak zor nerdeyse.Fiyatlar tam ögrenci isi.Cebi yakmayan ama karni doyuran türden.Fast food agirlikli tabi.Servis konusunda hizlarini biraz daha arttirabilirler sanki ama yavas olmasi normal o kalabalikta.Sehrin merkezinde kafkasin ordan yukari çikarken solda kaliyor.Ugrayin deneyin görün tavsiye ederim.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım