Yükleniyor...
5.0 Puan
3 Yorum

Selçuk Restaurant

Beşikçiler, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Rakı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (3)
5
D...... D......
Bursada her ay gitttigimiz ve aynı lezzeti aldığımız en sevdiğimiz restaurant diyebilirim. Ciğer tava,pastırmalı humus,çoban kavurmasini tatlı olarak da suflesini muhakkak deneyin. Restaurantın sahibi Selçuk Bey ve tüm garsonlar çok ilgili ve kibarlar.
5
E... C....
Bursa'nın en iyi restoranı. Şarap menüsünde Kalpak'dan Nuzun'a Arcadia'ya kadar çok geniş bir yelpaze var. Yemekler ise dünya restorantları ile kıyaslanabilecek düzeyde. Değişik bir kombinasyon ve sunum yetenekleri var ama geleneksel mutfakta da çok başarılılar. Geleneksel tatlıyı çok iyi sunabilen, serviste de çok başarılı bir aile işletmesi.
5
S.... Ö.....
Bursa'daki listemde olan bir restorandı. Akşam vakti Kültürpark'ın içinde turladıktan sonra oturduk mekana. Saat 10 buçuk civarı olmasına rağmen istediğimiz herşeyi sağolsun hazırladılar. Soğanlı ciğer ve zeytinli karides güveç muhteşemdi, 10 numaraydı. Girit mezesi yaratıcı ve hoştu. Pastırmalı çıtır da aynı şekilde şefin yorumuyla muhteşem bir formdaydı. Müziğin olmaması muhabbetin akıp gitmesini sağlıyor. Gerçekten 10/10 bir açık hava restoranı. İstanbul'da böyle yerler bulamıyoruz malesef. Mekan sahibi Selçuk Bey de inanılmaz ilgili ve hoş sohbet,kibar bir insan. Teşekkür ederiz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım