Yükleniyor...
3.9 Puan
18 Yorum

İnan Kardeşler Restorant

Mudanya Yolu, Kültürpark Karşısı, No:8, Bursa
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2339832
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Rakı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (18)
1
B.... A........
3 kisi 720 tl hesap geldi. Bazi mezeleri biz siparis etmedik ve tadi kotu oldugu icin yemedik de. Bir daha asla gitmem
4
B.... B......
4
B.... B......
1
G...... ç..........
Mezelerden barbunya kötü diğerleri güzel etler gayet iyi fakat hizmet berbat özellikle masa organizasyonu yapan kişinin lakayıt davranışları tekrar buraya gelmeyi engelleyecek tavırda.
1
G......... G.........
Mezeler fena değil. Eti orta seviyede. Çalışanlar ilgisiz. Oturduğumuz masayı değiştirmek istediğimizde Kalkan’a kadar bizi oyaladılar. Masamız değişmedi. Tavsiye etmiyorum.
5
A........ A........
Tavsiye üzerine ve otele yakın olması sebebiyle gittik. En üst katında aile yerinde oturduk. Yediğimiz tüm mezeler, etler, tatlılar herşey çok güzeldi. Kabak tatlısı özellikle efsaneydi. Personel çok ilgiliydi. Fiyat olarak iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.
5
G........... G...........
Maç izlemek, arkadaşlarla vakit geçirmek( erkek erkeğe), eski dostlarla bir araya gelip eskileri yad etmek için en uygun mekanlardan biri. Yemekleri, mezeleri gerçekten lezzetli fakat bir peynir tatlıları var, inanılmaz. Şahane ! Tatlı, çay kahve ve meyve ikram olarak geliyor. Yemeği fazla abartmazsanız uygun bir fiyata çıkabiliyorsunuz. Hep memnun ayrılıyorum.
5
G...... K.........
Bursa'da gidilebilecek sayılı iyi mekanlardan. Mezeleri, çeşitliliği, tazeliği ve lezzetiyle çok iyidir. Rakı için bir beyaz peynir gelir ki giden insanların çoğu pazar günü evinde o kadar kaliteli güzel peynir yemez. Kavunun en iyisi gelir. Et yemeği deyince adamlar abartmışlar. Ölümcül lezzette et, köfte, ciğer vs.  hele pasta tabağı büyüklüğünde bir köftesi var yemeyen çok şey kaybeder. Hatırladıkça şu saatte iştahım tavan yaptı. En son bir peynir tatlısı ölümcül bir vuruş yapıyor sizi sizden alıp götürüyor. Mutlaka gidin yiyin memnun kalmazsanız kesinlikle siz bu işten anlamıyorsunuz demektir.  Bu kadar net. Fiyatları ucuz değil fakat pahalı da değil. Yediğinizin hakkını da vermeniz lazım. Sıradan bir yerde 2 kişi bir küçük rakı için yanına mezeler, et/balık, tıkabasa doyarsınız tatlı kapanışı ile 180-200 lira ödersiniz. İNAN KARDEŞLER de de 200-230 ödersiniz. Eh şimdi bu pahalıysa gitmeyin arkadaş.
5
U......... U.........
Mekan temizlik ve ilgi olarak çok iyi. Müzik yok yada bizim gittiğimiz akşam maç vardı ondan olabilir fakat bir meyhane havası yok alkollu bir restoran gibi. Lezzeti çok iyi herşey çok leziz
3
E... C....
Yemekler mezeler gayet güzel ama fiyatlar gerçekten çok yüksek. En son yediğim tatlı ise inanılmaz bir tatlıydı, böyle sarı bir tatlı Trakya'dan biryerden ama çok iyiydi. Köfte zaten on numara ama fiyatlar fahiş derecede yüksek.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım