Yükleniyor...
4.5 Puan
4 Yorum

Güven Pideli Köfte

Sanayi Caddesi, Mudanya Bulvarı, 201, Korupark AVM , Adnan Menderes, Osmangazi - Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2412888
Yorumlar (4)
5
P....... P...
Kendilerine teşekkür ediyorum Bursa'ya her geldiğimde buraya uğramaya çalışıyorum. Bursa denilince aklıma daha önceleri iskender gelirdi ancak burada pideli köfte yedikten sonra artık iskender ikinci planda kaldı diyebilirim.
5
B........... B...........
Bursa'nın klasiklerinden pideli köftenin yenilebileceği en güzel yerlerin başında geliyor. Korupark AVM'de tadabileceğiniz bu lezzetin yanına elbette şıra çok yakışıyor. Yanına soğan söyleyerek yerdik ancak soğan acı denk geldi. Yine de gerçekten başarılı ve arada uğranması gereken noktalardan.
3
N...... N......
Çok methini duyduğum bir mekan ama sanırım avm mağazası oluşundan veya iftar vakti gittigimizden olsa gerek çok beğenerek yediğim bir Pideli Köfte olmadı. Bursa'ya kadar gidince iskender den sonra yenmesi gereken lezzetlerin başında gelir Pideli Köfte. Mutlaka deneyin Küçük Saray en iyi alternatif gibi görünüyor.
5
S.... R......
Bursa'da Leziz Köfteler.. - Is için Bursa'ya sik gittigimiz zamanlarda korupark Avm içerisinde dikkatimizi çeken pideli köfteyi kesfettikten sonra bir çok kez ugrama sansimiz oldu. Gerek köftelerinin lezzeti gerekse salçali pidelerle sunumu damak zevkime hitap ettiginden ben çok sevdim. Iskenderden sikilan arkadaslara mutlaka tavsiye ediyorum..
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım