Yükleniyor...
1.7 Puan
3 Yorum

Fırın'dan

Korupark AVM, Kat 3, Adnan Menderes Mahallesi, Mudanya Yolu 9. Km, No 2, Osmangazi, Bursa
Kategoriler Fırınlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0224 2421662
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (3)
1
K....... B..........
FIRINDAN KORUPARK ŞUBESİ 08,12,2020 8 DE AVM KAPANMASINA RAĞMEN 7.10 DA IZGARA KAPALI DİYE SİPARİŞİMİ ALMADILAR SAÇMALIK
2
M...... T.....
Dün arkadaşımla Beşiktaş maçını izledikten sonra Korupark'a atıştırmalık bir şeyler yiyelim diye Fırından'a geçtik. Bir tane lahmacun, 1 tane de dürüm tavuk yedik. Lahmacun deyince kıtır kıtır, yanında maydanozu, domatesi limonu bol, kıymasının diri olmasını bekliyoruz. Maalesef fırın'dan da yediğim lahmacun için bunları söyleyemeyeceğim. Lahmacun hamuru çok yumuşaktı. Ayrıca menünün yanında maydanoz ve limon dışında domates yoktu. Kasada ki hanım efendiye sorarken, kendisinin isteksiz tavrını pek beğenmedim. Lahmacundan sonra ki tavuk dürüm ise tam bir felaketti. Dürümün içinde ki tavuk suluydu. Umarım ya ustalarını değiştirirler ya da tariflerini. Aksi durumda çok fazla müşteri kaybedeceklerdir.
2
M...... T.....
Dün arkadaşımla Beşiktaş maçını izledikten sonra Korupark'a atıştırmalık bir şeyler yiyelim diye Fırından'a geçtik. Bir tane lahmacun, 1 tane de dürüm tavuk yedik. Lahmacun deyince kıtır kıtır, yanında maydanozu, domatesi limonu bol, kıymasının diri olmasını bekliyoruz. Maalesef fırın'dan da yediğim lahmacun için bunları söyleyemeyeceğim. Lahmacun hamuru çok yumuşaktı. Ayrıca menünün yanında maydanoz ve limon dışında domates yoktu. Kasada ki hanım efendiye sorarken, kendisinin isteksiz tavrını pek beğenmedim.
Lahmacundan sonra ki tavuk dürüm ise tam bir felaketti. Dürümün içinde ki tavuk suluydu. Umarım ya ustalarını değiştirirler ya da tariflerini. Aksi durumda çok fazla müşteri kaybedeceklerdir.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım