Yükleniyor...
4.0 Puan
19 Yorum

Kebapçı İskender

Yeni Mudanya Yolu, No:144 Mudanya - Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Neler var?
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (19)
4
A........... A...........
Haftaiçi ve ramazan olduğu için hiç sıra yoktu direkt girdik yedik.sipariş hemen geliyor,porsiyon çok küçük.yoğurt aşırı sıvı halde daha katı olsa daha iyi olur.tadı güzel ama çok fazla da etkilemedi beni.fiyat/performans olarak kötü
3
S..... S.....
Bursa gezimizde okuduğum yorumlara güvenerek girdik evet lezzet fena değil ama bu kadar sıra bekleyip bu kadar fiyatı ne yazik ki haketmiyor zaten sistem öyle bir işliyor ki yemek yerken pat yanına başkası oturuyor ve kendini hızlı hızlı yiyip kalkmak zorunda hissediyorsun 2 porsiyon İskender 2 kola 87 TL doyduk mu hayır. İstanbulda daha iyisini yemiştim
4
A..... A..
Bursaya ilk gelişimizden dolayı yiyelim dedik ve sırf bu yüzden 40 dk bekledik.
Mekan çok iyi. Uğraşısız.
Menü---> 1 porsiyon 40 tl
1buçuk 55 tl
Meşrubatlar 6 tl
Sadece ye kalk üzerine zaten kapıda sıra olduğu için hemen yiyin kalkın diye bakıyorlar.
İskendere gelicek olursak bence tadı gayet iyi.
İstanbulda bi çok yerde yedim(baydöner hd iskender dışındaki yerler)
Tadı çok daha farklı ve güzeldi.
Ama 40 tl fazla be kardeşim.
4
A..... A..
Bursaya ilk gelişimizden dolayı yiyelim dedik ve sırf bu yüzden 40 dk bekledik. Mekan çok iyi. Uğraşısız. Menü---> 1 porsiyon 40 tl 1buçuk 55 tl Meşrubatlar 6 tl Sadece ye kalk üzerine zaten kapıda sıra olduğu için hemen yiyin kalkın diye bakıyorlar. İskendere gelicek olursak bence tadı gayet iyi. İstanbulda bi çok yerde yedim(baydöner hd iskender dışındaki yerler) Tadı çok daha farklı ve güzeldi. Ama 40 tl fazla be kardeşim.
3
B..... G.........
Tamamen insanlar ovdugu icin merakimdan gittigim mekan , gereksiz bir sira bekleme olayi var , iskender/kebap eh iste diyebilirim calisanlarin umrunda degilsiniz. Fiyat olarak normal.
1
I... I...
Tam 8 kişi gittik. 1,5 iskender söyledik. Ekmeğin üzerine ince bir kat döner konmuş. Taş çatlasın 80-90 gram. Garsona yanlış olmasın 1,5 söyledik dedik. Oralı bile olmadı. Yediğimiz en az etli 1,5 dolayısıyla en pahalı iskender oldu. Giderken şikayetimizi bildirdik. Biz porsiyonu gramajla yapmıyoruz, bilmem kaç senelik işletmeyiz diyerek nezaketlerine nezaket kattılar. Verdiğimiz parayı helal etmiyoruz.
4
G...... G......
En son ne zaman yediğimi bile hatırlayamayacak kadar uzağım iskendere. Bu seferki Bursa seyahatimizde en meşhur yerinden deneyesimiz geldi. İçerisi aşırı küçüktü, uzun süre kuyrukta bekledik. Beklediğimize pişman olmadık neyse ki, lezizdi ve hassas olan midelerimize dokunmadı.

1 porsiyonu 34,5 TL idi, bence ideal. Bursa’ya yolu düşenler denesin derim.
4
G...... G......
En son ne zaman yediğimi bile hatırlayamayacak kadar uzağım iskendere. Bu seferki Bursa seyahatimizde en meşhur yerinden deneyesimiz geldi. İçerisi aşırı küçüktü, uzun süre kuyrukta bekledik. Beklediğimize pişman olmadık neyse ki, lezizdi ve hassas olan midelerimize dokunmadı. 1 porsiyonu 34,5 TL idi, bence ideal. Bursa’ya yolu düşenler denesin derim.
5
Ç....... Ç.......
Kapısında 40 dakika beklediğiniz küçük mavi bir dükkanda, yıllardır şanını duyduğunuz ‘Bursa iskender’ini anlıyorsunuz. İstanbul’da ünlü bir çok yerde burada verdiğim fiyatın iki katına iskender yedim, böyle bir lezzet kesinlikle tatmadım. Temmuz 2017’de porsiyonu 31,5’tu yanılmıyorsam. Tavsiye ederim.
5
G...... A.....
Mekan çok sempatik ve önünde sürekli kuyruk oluyor.Fiyatları biraz yüksek ama bence çok lezzetli İskender yapıyorlar.Denemenizi tavsiye ederim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım