Yükleniyor...
3.7 Puan
3 Yorum

Wamtes

Çekirge caddesi, No :40
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Telefon 00 2336622
Neler var?
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Dış mekan var.
  • Sigara içme alanı var.
Yorumlar (3)
1
O.. O..
ozgurluklerden bahsederken 20 yildir keyifle biramizi ictigimiz wamtesin alkol servisini yasaklayan uludag universitesi rektorunu kınıyorum, hayattaki ufak keyifleri yasaklayarak ne elde edebileceginizi dusunuyorsunuz?
5
Ö..... Ö.....
Suflesi normal suflelerin yaklasik 2 kati kadar bu yüzden tek basiniza yememenizi tavsiye ederim. Fiyati 9 TL. Yaninda dondurma istedim henüz servise açmamislar ama vanilyali ya da kaymakli dondurmayla servis etmelerini tavsiye ediyorum. -----24 Apr, 2013----- Birazi yenilmis kasarli köfte tabagi :) Gavurdag salata söylerseniz mutlaka yaninizda birisi olsun. Çünkü tek basiniza bitiremeyeceginiz kadar çok. Garsonlarin çogu ilgili bazilari da tam tersi, sansiniza... -----05 Apr, 2013----- Simdiye kadar yedigim en iyi içli köfteyi burada yapiyorlar. Içindeki kiyma yogunlugu çok fazla ve baharatlariyla beraber çok lezzetli hemde tanesi 3 TL!
5
Ö..... Ö.....
Suflesi normal suflelerin yaklasik 2 kati kadar bu yüzden tek basiniza yememenizi tavsiye ederim. Fiyati 9 TL. Yaninda dondurma istedim henüz servise açmamislar ama vanilyali ya da kaymakli dondurmayla servis etmelerini tavsiye ediyorum.


-----24 Apr, 2013-----

Birazi yenilmis kasarli köfte tabagi :) Gavurdag salata söylerseniz mutlaka yaninizda birisi olsun. Çünkü tek basiniza bitiremeyeceginiz kadar çok. Garsonlarin çogu ilgili bazilari da tam tersi, sansiniza...


-----05 Apr, 2013-----

Simdiye kadar yedigim en iyi içli köfteyi burada yapiyorlar. Içindeki kiyma yogunlugu çok fazla ve baharatlariyla beraber çok lezzetli hemde tanesi 3 TL!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım