Yükleniyor
Yükleniyor...
3.5 Puan
13 Yorum

Özgen Çay Bahçesi

Bursa Kültürpark içi, Çekirge - Bursa
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Çay ve Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 0 TL
Telefon 02242344937

Özgen Çay Bahçesi Neler Sunuyor ?

  • Nargile

Özgen Çay Bahçesi Yorumları (13)

5

Ö.... A.....

özgen çay bahçesi'ne gittiğimde sıcak bir atmosferle karşılandım çay ve kahve çeşitlerinin bol olduğu bu mekanda arkadaşlarımla keyifli bir zaman geçirdik çalışma saatlerinin uzun olması da bizi oldukça memnun etti ancak fiyatların biraz yüksek olduğunu düşündüm yine de manzarası ve hizmet kalitesiyle bu mekanı tercih etmeye devam edeceğim yakınındaki diğer mekanlar da oldukça ilgi çekici görünüyordu bir sonraki ziyaretimde onları da denemeyi düşünüyorum
3

B..... B.....

Hayatimda ictigim en kotu caylardan biriydi, mekanin sasali olusuna aldiris etmeyin. En onemli isleri olan cayi bu denli kotu yapiyor olmalari fazla olumsuz.
1

E... K.......

Özgen yemeklerini ve servisini beğendiğim bir işletme fakat kültür parktaki yeri tamamen hayal kırıklığı. Misafirlerime rezil oldum. Servis hizmet berbat garsonlar ilgisiz.
4

İ.... S....

Köklü bir işletme ve aynı zamanda nezih bir ortam. Fiyatlar o kadar makul değil yani ortalamanın üzerinde. Özellikle nargile fiyatları. Huzurlu bir ortam. Her zaman olmasa da arada tercih edilebilir.
3

A.. T...

Bildiğimiz çay 3 lira ? kavanozda getirseniz anlarım ama ince belli çay 3 lira olmamalı. ekstralar zaten fiyat olarak yüksek ama çaya bari dokunmasaydınız.
1

A.... K.....

park sıkıntısı çok olan bir yer garsonlar ilgisiz ve zorla bişe içirme yedirme çabasında masamız doluyken bile çay kakalamanın derdinde hep çay istemeden önüne koyuyor istemeyincede surat yapıp sert yapıyolar çaylarıda berbat yemin ediyorum çay ocaklarının çayı mükemmel onların yanında
4

D..... U.

Hemen her kesime hitap etmeye çalışmışlar. Eski, köklü de bir mekan. Fena değil diyebilirim. Daha iyisi de olabilir ama. Bursa halkı seviyor ve tercih ediyor ki son derece kalabalıktı.
5

E... Ö......

Çiğ böreğı ısrarla tavsiye ediyorum..limonlataları super..kavunlu nargile iyi..hizmet kalitesi ve sunum güzel..garsonlar ilgili ve güler yüzlü..
5

E... Ö......

Çiğ böreğı ısrarla tavsiye ediyorum..limonlataları super..kavunlu nargile iyi..hizmet kalitesi ve sunum güzel..garsonlar ilgili ve güler yüzlü..
1

E.... A.....

Zamanında nargile içmek için gittiğim ve bu süreçte menüsünde ki çoğu fastfood ürünleri denedigim mekandir.Makul fiyatları ile aç kalmamak için deneyebileceginiz bir menü..Gelelim esas elestrimize hem park hemde ozluce şubesindenki çalışanları ilgisiz,saygısız, ukala ve küstah sonuç rezalet.Sayelerinde daha ilgili güzel mekanlar keşfettim..
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım