Yükleniyor...
3.6 Puan
94 Yorum

Kebapçi Iskender (Cevat Iskenderoglu Varisleri)

Atatürk Caddesi, No:60, Bursa Merkez, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Telefon 0224 2211076
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Çocuklar için uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (94)
3
C......... B.....
Lezzetine diyecek birşey yok, ancak yoğurdu çok az koyuyorlar ve ilave 2 kaşık isteyince de fiyatı belirtmeden 14 TL yoğurt farkı almaları çok ilginç. Zaten fiyatı uçmuş ama bukadar insan geldikçe daha da uçarsa şaşmam. Herzaman en az 15-20 dk rahat sıra beklersiniz.
2
A... O......
5
B... B...
İskenderi ilk yerinde yemek harika bir deneyim. Fiyatı biraz fazla olsa da kesinlikle gidilmeli. Restoran dokusunu ilk günkü gibi korumuş.
3
H.... Y......
Lezzet çok iyi, fakat porsiyonlar ufak gramaj düşük. 1 porsiyon 45TL 1,5 porsiyon 63TL. Bu fiyatı alıyorsan beni doyurman lazım iskender! Bir daha gidermiyim? Sanmıyorum çünkü verdiğim paranın karşılığını lezzet olarak aldım ama doymadım! Mutsuz olarak masasan kalktım ayrıca 25dk sıra bekledim gittiğime değmedi!
1
S........ Y......
Gereksiz bekleme,kötü davranışlı personel ve piyasada 17.50 liraya çok rahat aynı lezzeti bulabileceğiniz bir mekandır. Kesinlikle gitmeyiniz!!!!
5
E.... S........
Bursa merkezde ödün ateşinde pişen muhteşem et döneri yemeden olmaz tarihi ve eski yapı da ufak ve şirin dukkan da kaliteli servis ve guleryuz on plânda iskenderi mutlaka burada deneyin
4
K.... E.......
Haftasonu aşırı kalabalık olan mekana hafta içi sıra beklemeden rahat bir şekilde girebiliyorsunuz. İskender kebap ve şıra gayet güzeldi. Servis iyi. Ancak fiyatı biraz pahalıydı. 1 Porsiyon 39₺ 1,5 porsiyon ise 55₺
3
E... @..................
en meşhur iskender dükkanı herhalde burası. etin tadı yavan geldi, ben sevmedim valla. pik saatlerde çok sıra olduğu söyleniyor. biz ilk kesim döneri yedik o yüzden herhangi bir sıra ile karşılaşmadık
3
E... Ç......
Hem Bursalı arkadaşlarımızdan, hem de internette yazılanlardan aldığımız tavsiyeler üzerine gittiğimiz iskenderci. Sanırım asıl dükkan bu oluyormuş. İskender gerçekten lezzetliydi. Fast food zincirlerinde yediklerimizle alakası yok. Saf et yiyorsunuz o kesin. Ama kapıda 45 dk sıra beklediğimize değdi mi, bence hayır. O kadar sıra bekleyip alelacele ye-kalk yapmaktansa alternatif mekanları değerlendirmeyi tercih ederim. Fiyatlar porsiyonuna göre biraz pahalı. 1 porsiyon ile 1,5 porsiyon arasında 15 tl fark var ama büyüklük olarak o fiyat farkına değmiyor. Bir daha gitmesem aramam.
2
E... E...
Bursa’da 3 subesi olan bir isletme. Subelestikce lezzeti kaybetmis. Sanirim amac sadece para kazanmak. Porsiyon 2019 yili Mart ayinda 40 tl, icecek 6,5 tl tutarindaydi. Porsiyonu kucuktu. Eti kiyma doner ve lezzeti Avmlerdeki iskender restoranlarindan kesinlikle iyi degildi. Fiyat/lezzet endeksi kotuydu. Sanirim isim yaptiktan sonra subelesti, fabrika uretim donere gecti ve kalitesini bozdu. Calisanlar ilgiliydi.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım