Yükleniyor...
4.0 Puan
9 Yorum

Baklavacı Güllüoğlu, Heykel

Atatürk Caddesi, No:48, Heykel, Bursa
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 2230240
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Banka kartı
  • Özel otopark var.
  • Sigara içme alanı var.
  • Tatlı ve Pasta
  • Kapalı alan var.
  • Lunch Menu
Yorumlar (9)
3
I...... M....
Nasıl olduysa baklavaları başarısız. Profiterol ise enteresan bir şekilde çok güzel. Servis çok ilgili değil. Bulunduğu konumun ve isminin ekmeğini yediğini düşünüyorum.
2
E... K....
ilgi sifir müsteriyi çok bekletiyorlar.baklavalari her yerde bulabileceginiz türden orta seviyede ama fiyatlari en az 5 kati son gidisim oldu.kendi sitelerine sikayet ettim fakat hiç gale almadilar...
5
E... A.......
Harika - Güllüoglu baklavanin Gaziantep'teki subesinde baklavalarini tatma sansina eristim. Heykeldeki subedeki baklavalari da çok begendim.
5
I.. K....
Merhaba - Tek kelimeyle harika baska ne söylenebilir ki. Hiçbir pastanenin böyle tadi yok, servisiniz ve titizliginizde cabasi. Ben böyle tat baska yerde tatmadim. Bana soranlara sizi tavsiye ediyorum. Bir kaç pastane dolastim ama burda bulmus oldugum tada ulasamadim.
5
G..... Ö.......
Baklava - Bursa'da baklava denildiginde ilk aklima gelen Güllüoglu baklavalari oluyor. Tereyagli, nefis bilmeyenlere tavsiyemdir. Muhakkak Güllüoglu baklavalarindan hiç olmazsa bir kere tadin.
5
G..... Ö.......
Baklava - Bursa'da baklava denildiginde ilk aklima gelen Güllüoglu baklavalari oluyor. Tereyagli, nefis
bilmeyenlere tavsiyemdir. Muhakkak Güllüoglu baklavalarindan hiç olmazsa bir kere tadin.
4
Ö..... Ö.....
Agzimin tadi bozuldu gerçekten! - Mekani çok begendigi için siteye ekleyen bile bendim. Geçenlerde gittigimde aksamüstü tek çesit pasta kaldigini söylediler. Kestaneli pastanin tadini hiç begenmedim. Hatta deterjan kokusu vardi. Dolaptan midir? Nedir? Bilmem ama midemi bozdu ve yiyemedim. Hatta garson çocukta neden bitirmediniz diye sordu. Karnimi tutup "Tadini begenmedim, yiyemedim, midemi bozdu" dedim. Özür dileyecegi halde surat asti bana. Hatta orada mide ilaci bile içtim yanimdaki kisiden alip gene de düzelmedi. Gene de olabilir dedim. Pasta bozuk da olabilirdi; ama bu durumu kasadaki görevlilere bildirdigimde "Sizin agzinizin tadi bozukmus!" tarzi bir ifadeyi sürekli müsterisi oldugum bir yerden duymayi hak etmiyordum. Daha da gitmem! -----03 Feb, 2011----- Çikolataya Doyun - Yedigim en güzel profiterollerden biriydi! Çikolata kremasinin lezzeti, kivami, içindeki bütün Antep fistiklari çok güzeldi. -----19 Dec, 2010----- Heykel Manzarasiyla Tatli Keyfi - Bir tatlicidan ziyade artik marka zinciri haline gelmis Güllüoglu. Heykel subesi 3 katli ve 3. kati en güzeli. Heykel manzarasi karsinizda rahat deri koltuklarda oturuyorsunuz. Pasta çesitleri muhtemelen mekana fazla ragbetten dolayi pek kalmamis. Krokanli pastasini tavsiye ederim. Garsonlar uzun süre oturmaniza ragmen sürekli basinizda bitmiyorlar. Sadece çagirdiniz zaman geliyorlar ve güler yüzlüler.
3
Ö..... Ö.....
Agzimin tadi bozuldu gerçekten! - Mekani çok begendigi için siteye ekleyen bile bendim. Geçenlerde gittigimde aksamüstü tek çesit pasta kaldigini söylediler. Kestaneli pastanin tadini hiç begenmedim. Hatta deterjan kokusu vardi. Dolaptan midir? Nedir? Bilmem ama midemi bozdu ve yiyemedim. Hatta garson çocukta neden bitirmediniz diye sordu. Karnimi tutup "Tadini begenmedim, yiyemedim, midemi bozdu" dedim. Özür dileyecegi halde surat asti bana. Hatta orada mide ilaci bile içtim yanimdaki kisiden alip gene de düzelmedi. Gene de olabilir dedim. Pasta bozuk da olabilirdi; ama bu durumu kasadaki görevlilere bildirdigimde "Sizin agzinizin tadi bozukmus!" tarzi bir ifadeyi sürekli müsterisi oldugum bir yerden duymayi hak etmiyordum. Daha da gitmem!

-----03 Feb, 2011-----

Çikolataya Doyun - Yedigim en güzel profiterollerden biriydi! Çikolata kremasinin lezzeti, kivami, içindeki bütün Antep fistiklari çok güzeldi.

-----19 Dec, 2010-----

Heykel Manzarasiyla Tatli Keyfi - Bir tatlicidan ziyade artik marka zinciri haline gelmis Güllüoglu. Heykel subesi 3 katli ve 3. kati en güzeli. Heykel manzarasi karsinizda rahat deri koltuklarda oturuyorsunuz. Pasta çesitleri muhtemelen mekana fazla ragbetten dolayi pek kalmamis. Krokanli pastasini tavsiye ederim. Garsonlar uzun süre oturmaniza ragmen sürekli basinizda bitmiyorlar. Sadece çagirdiniz zaman geliyorlar ve güler yüzlüler.
4
S.... Ç.......
Güllüoglu - Güllüoglu gerçekten ugranmasi gereken bir mekan. Ben özellikle pastalarini zevkle yiyorum. Yilbasinda pasta almistim. Çok memnun kaldim. Baklavalarinin da kendine has bir tadi var.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım